Similar lots by type
-
#334Gaston BogaertPeriod: 1918 - 2018“Tigresses”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 7/75 buiten de plaat. Glas gebroken.
”Tigresses”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/75 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#24Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#462Corneille“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘59 en genummerd 30/120 buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée, datée ‘59 et numérotée 30/120 hors planche.No longer availableDim. 55 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#429Frans Van ImmerseelDrie zg. ‘Immerseeltjes’. Allen buiten de plaat gesigneerd.
Trois estampes dite Immerseeltjes. Signées hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#4Drie kadertjes:- “Le fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.- “Boerin bij koeien”. Gustaaf de Bruyne. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.- Een houtskoolschetsje, toegeschreven aan Jacob Smits.
Trois cadres:- “La fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Une eau-forte. Signée dans la planche.- “Fermière auprès des vaches”. Gustaaf de Bruyne. Une eau-forte. Signée hors planche.- Une esquisse au fusain, attribuée à Jacob Smits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#354“Vivid and waterwitch, off orfrordness in a breeze”. & “The magnificent steamship “The Great Western”. Twee oude Engelse gravures van R.G. & A.W. Reeve te Londen.
”Vivid and waterwitch, of orfordness in a breeze” & “The magnificent steamship “The Great Western””. Deux anciennes gravures anglaises par R.G. & A.W. Reeve; Londres.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#454Octave Landuyt“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#414“Kasteel van Duffel”. Een oude gravure. Met de hand ingekleurd.
”Le château de Duffel”. Une ancienne gravure. Mise en couleur à la main.No longer availableDim. 11 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#11Een lot Chromo-albums, waarbij negen van Chocolade Jacques, twee van Victoria, één van Kwatta, twee van Veen en ongeveer 450 losse prentjes van Liebig.
Un lot d’albums aux chromos, dont neuf albums Chocolat jacques, deux albums Victoria, deux albums Veen et +/- 450 images Liebig.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#332Louis Belen“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#62“Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.
”Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & “ Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Deux gravures par Pierre Cottin. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#352Twee XIXe eeuwse gravures in originele kaders.- “Judith va trouver Holopherne”. Jazet naar een werk van Steuben.- “Rebecca à la fontaine”. Jazet naar een werk van Vernet.
Deux gravures du XIXième siècle, cadres d’origine:“Judith va trouver Holopherne”. Jazet d’après une oeuvre par Steuben.“Rebecca à la fontaine”. Jazet d’après une oeuvre par Vernet.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#94“La Distribution des Aumônes” Litho door Lafoose naar Jacquand. Parijs, XIXde eeuw.
”La Distribution des Aumônes”. Une lithographie par Lafoose d’après Jacquand. Paris, XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Onze-Lieve-Vrouw, Lente” & “Rubens - Groenplaats Antwerpen”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”La Sainte Vierge au printemps” & “Rubens - Groenplaats, Anvers”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 9 & 19 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#424Felix Timmermans“Visser aan de molen op het Lisp”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
”Pêcheur auprès du moulin de Lisp”. Une gravure sur bois. Porte un monogramme dans la planche.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#9“Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 16 & 12 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#339“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#42Félicien RopsPeriod: 1833 - 1898“L’absinthée”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Vochtplekjes.
”L’absinthée”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Taches d’humidité.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#329“Régale donné par Lieven Uytzet”. Een XIXe eeuwse Gentse gravure in origineel kader.
”Régale donné par Lieven Uytzet”. Une gravure de Gand du XIXième siècle, dans son cadre d’origine.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#649“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. une sérigraphie d’après Andy warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 125 / 135
Other lots in this auction
-
#389Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#170Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en een centrale toermalijn van ± 1 ct.
Une bague en or rose et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 ct et une tourmaline centrale de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#159J. Ramos“Schepen in de haven”. Olieverf op doek.
”Bateaux au port”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableDim. 150 x 160 cmEstimate: € 400 / 600 -
#202“Herenhoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1866. Engels werk.
”Fermette bourgeoise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1866. Travail anglais.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 260 / 280 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met vogels en bloemen in het decor.
Une carpette orientale en laine nouée main, oiseaux et fleurs dans le décor.No longer availableDim. 184 x 130 cmEstimate: € 40 / 50 -
#577“Guan Yin met een bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel. Eerste kwart XXe eeuw.
”Guan Yin avec une fleur”. Une statue en ivoire sculptée sur un socle en bois. Premier quart du XXième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 220 / 280 -
#431Drie grote schelpen, waaronder een strombusschelp.
Trois grands coquillages, dont un coquillage strombus.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#387Twee designcoupes van mauve en kleurloos Italiaans kristal.
Deux coupes design en cristal mauve et incolore italien.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#626Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#589“Naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Dooiewaard.
”Nu”. techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Dooiewaard.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 300 / 350 -
#49Robert QuintynPeriod: °1916Een paar houtskoolstudies met personages. Beide gesigneerd.
Une paire d’études au fusain. Signées.No longer availableDim. 14,5 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 50

