Similar lots by type
-
#692Amedee Charpentier
“Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.
“Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.No longer availableDim. 42,3 x 49,5 cmEstimate: € 50/80 -
#332
Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.
Deux gravures encadrées de l'US Navy, début du 20e siècle.No longer availableDim. 20 x 39 cmEstimate: € 30/35 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerpen II” Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.
“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerp II” Une eau-forte. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 36,5 x 16 cmEstimate: € 50/55 -
#309Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
“De denker”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/75 buiten de plaat.
Le Penseur. Une lithographie. Signée et numérotée 2/75 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#319
Een lot van negen lithografieën met rozen naar P. J. Redoute.
Un lot de neuf lithographies aux roses d'après P. J. Redoute.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 150/180 -
#699William WoollettPeriod: 1735 - 1785
“The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.
“The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.No longer availableDim. 38 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#302
“Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.
Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.No longer availableDim. 22 x 59 cmEstimate: € 50/70 -
#694Bernard Charoy
“Moeder en dochter”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Mère et fille. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#689Boris O’KleinPeriod: 1893 - 1985
“Le fruit défendu”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Le fruit défendu. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#502
“Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.
Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 300/400 -
#542Irene AwretPeriod: 1921 - 2014
“Meisje met duiven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
Fille aux pigeons. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 160/180 -
#532
Een expressionistische houtsnede. Draagt monogram rechts onder.
Une gravure sur bois expressionniste. Porte le monogramme en bas à droite.No longer availableDim. 24 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#339Braun & Hogenberg
“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120/200 -
#452
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#299
Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)
Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)No longer availableEstimate: € 80/100 -
#44
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#22Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
Een reeks van twaalf originele kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat. In map met inhoudstafel.
Un ensemble de douze petites eaux-fortes originales. Toutes signées à l'extérieur de la plaque. Dans chemise avec table des matières.No longer availableEstimate: € 240/300
Other lots in this auction
-
#120
Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de 0,20 ct.No longer availableDim. 0,78 gEstimate: € 130/160 -
#244S. De Leener
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 76 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#525Goebel, Germany
Een doosje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Une boîte de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/50 -
#504Barbie
The peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#231G. Toleb
“Zittend naakt met kind in de schouder”. Een bronzen groepje. Gesigneerd.
Nu assis avec enfant à l'épaule. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 320/360 -
#549Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“Moeder met kind”. Een tekening van roodkrijt op papier. Gesigneerd.
Mère avec enfant. Un dessin à la sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#150
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 1 ct. et de rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1500/1800 -
#135
Een 18 K geelgouden ketting.
Chaîne en or jaune 18 K.No longer availableDim. 12,50 g l: 34 cmEstimate: € 380/450 -
#517
“Abstract”. Pen op papier. Draagt signatuur.
Composition abstraite. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 150/200 -
#407Val Saint Lambert
Een grote geslepen vaas, onderaan gemerkt.
Un grand vase taillé, marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.
“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650/750 -
#3
Een lot bestek van verzilverd metaal waaronder 12 lepels, 12 koffielepels, 12 soeplepels, 12 vorken en 12 messen en een suikerstrooier.
Un lot de couverts en métal argenté comprenant 12 cuillères, 12 cuillères à café, 12 cuillères à soupe, 12 fourchettes et 12 couteaux et un sucrier.No longer availableEstimate: € 20/50