Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zeer gevarieerd lot bestaande uit o.a. een tinnen klepkan, een koperen kruisbeeld, petrischaaltjes, een zilveren servetring, enz.

Een zeer gevarieerd lot bestaande uit o.a. een tinnen klepkan, een koperen kruisbeeld, petrischaaltjes, een zilveren servetring, enz.

Ensemble très varié comprenant une verseuse couverte en étain, un crucifix en cuivre, des plat pétri, un rond de serviette en argent etc.
SKU: 0702170803.
Category: varia.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #803
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #21

    Een lotje varia, bestaande uit drie verschillende parfumflesjes, een loepje, een pillendoosje en twee munten.

    Lot varié comprenant trois flacons à parfum, une loupe, une boîte à pilules et deux pièces de monnaie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #809

    Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.

    Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #785

    Een lot varia, bestaande uit een klein porseleinen vaasje met koperen montuur, een glazen eitje, een glaspasta vaasje een porseleinen groep van Capodimonte in de vorm van een landloper en een een kanten pateet in farde van goudbrokaat.

    Un ensemble comprenant un petit vase en porcelaine à monture en cuivre, un oeuf en verre, un petit vase en pâte de verre, un groupe en porcelaine de Capodimonte représentant un vagabond et un patène en dentelle dans une farde en brocart d’or.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #534
    Salvador Dali

    “Neptune”. Chromografie op porselein. Naar het werk van de meester, uit de serie Les Chevaux Daliniens. Genummerd 463/490. Ed. Artco France, Pontoise.

    “Neptune”. Chromographie sur porcelaine. D’après une oeuvre du maître, de la série Les Chevaux Daliniens. Numérotée 463/490. Ed. Artco France, Pontoise.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #402
    Eugeen Van Mieghem

    “Strand van Sint-Anneke”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    “La plage de Sint-Anneke”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 17 x 21 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #259
    John Michaux

    “Visserboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Bateaux de pêche”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #163

    “L’orage”. Een groep van donkergepatineerd brons op houten voetstuk naar een werk van Bruchon. Gesigneerd.

    “L’orage”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en bois d’après une oeuvre de Bruchon. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #92

    Twee pastels met zichten op de Antwerpse haven. Gesigneerd Deligière (?). Begin XXste eeuw.

    Deux pastels aux vues du port d’Anvers. Signés Deligière (?). Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 27 x 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #127

    Een paar cassolettes van rood marmer en verguld brons, versierd met bloemenguirlandes en saterkoppen.

    Paire de cassolettes en marbre rouge et bronze doré décorées de guirlandes de fleurs et de têtes de satyres.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #201

    Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.

    Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #165

    Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met 10 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Broche en or jaune et blanc 18 ct sertie de 10 diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 12,24 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #747
    Giorgio Armani

    “Pocket line”. Vijf identieke toiletzakken.

    “Pocket line”. Cinq sac de toilette identiques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #196

    Een grote credenza van gesculpteerd eikenhout, de twee paneeldeuren versierd met portretten in profiel en eronder drie laden.

    Grande crédence en chêne sculpté, les deux portes pleines décorées de portraits en profil. Trois tiroirs vers le bas.
    No longer available
    Dim. b: 172 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #468

    Twee maatscheppen en een houten vijzel. Indisch werk.

    Deux mesures et un mortier en bois. Travail indien.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #362
    H.W.L. Blooys

    Kunstmap met zeven erotische litho’s. Gedateerd 1979. Map in potlood gesigneerd en genummerd 29/120.

    Portefeuille à sept lithographies érotiques. Datées 1979. Couverture signé en crayon et numéroté 29/120.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More