Other lots in this auction
-
#341
Een paar ingekaderde tegels van blauw en wit Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw.
Une paire de carreaux encadrés bleu et blanc de Delft. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Vlaamse School
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900. Herdoekt.
”Paysage, cours d’eau”. Huile sur toile. Vers 1900. A été retoilée.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#799Toulet Excelsior
Zes oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
Six constateurs anciens pour la course aux pigeons, dans leurs boîtes en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#510
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 214 cmEstimate: € 100 / 160 -
#418
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un vaporisateur à parfum, une bonbonnière et un carafon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#88
Een paar bronzen wandlampen in de vorm van olifantenkoppen met glazen kappen in de vorm van vlammen.
Une paire d’appliques en bronze en tête d’éléphants et abat-jour en verre en forme de flammes.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#113
Een art deco vaasje vaan meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor naar ontwerp van Catteau. No. D781. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Déco en faïence polychrome, décor fleuri d’après une oeuvre par Catteau. N° D781. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 140 -
#375
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#201J. Moigniez
“Fazanten.” Brons met marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Faisants”. Une statue en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 800 / 850 -
#789Capodimonte
Een etui met zes porseleinen kopjes met verzilverde monturen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Un étui contenant six tasses aux montures argentées et décor polychrome fleuri. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#715
Twee Zeiss Ikon camera’s periode 1927:- Taxo 126 met tas en plaathouders.- Iko Flex twee-ogig. Met tas.Werkende toestand.
Deux caméras Zeiss, période 1927:Taxo 126 avec sac et porte-disques.Iko flex deux-ogig. Avec sac.Tout deux en état de marche.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale saffier van ± 1,57 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct et un saphir central de ± 1,57 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000