Other lots in this auction
-
#396Een handgeknoopte wollen Hamadanloper. Enige slijtage.
Couloir Hamadan en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 290 x 108 cmEstimate: € 50 / 70 -
#471“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#502“Vissersboten”. Twee marines, olieverf op paneel. Beide apocrief gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. deux marines, huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#434Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Un forgeron”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16,5 x 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#751Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.
Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#738Tri-ang Toys, EnglandEen blikken speelgoedmelkwagen met negen plastic melkflesjes. Jaren ‘60.
Un jouet en fer blanc : un camion laitier et neuf petites bouteilles en plastique. Années ‘60.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 25 / 30 -
#77Een porseleinen siercoupe op voet met verguld bronzen monturen, versierd met een meerkleurig handgeschilderd decor van bloemen in een cartouche op kobaltblauwe fond en afgewerkt met vergulde motieven. Binnenin en meerkleurig decor van een romantisch koppel met een vogeltje, gesigneerd ‘Jeanne’. Frans werk.
Une coupe en porcelaine sur pied et montures en bronze, décor peint à la main de fleurs en cartouche sur fond bleu cobalt . L’intérieur au décor polychrome d’un couple et un petit oiseau, signé ‘Jeanne’. Travail français.No longer availableDim. h: 36; Ø: 29 cmEstimate: € 120 / 160 -
#453Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.
Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#491Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages.
Un vase en porcelaine de Chine à décor famille-rose de personnages.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#314Jaky LefrançoisTwee aquarellen: een ‘kanaal met jaagpad’ en een ‘marine’. Beiden gesigneerd.
”Canal et chemin de chasse” et “ Marine”. Aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 30x40 cm; 33x48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#68Een gebeeldhouwd houten horlogehouder met een metalen zakhorloge. Napoléon III.
Un porte-horloge en bois sculpté et une montre à gousset en métal. Napoléon III.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#420Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.
Pipe ancienne russe en bois sculpté et os, tête en porcelaine à décor d’une scène de chasse. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 25 / 35

