Other lots in this auction
-
#71
Een horloge- of juwelenhanger van groengepatineerd brons in de vorm van een boom met een fazant op een tak. De voet in de vorm van drie kikkers met leeuwenkopjes tussen de poten. Begin XXe eeuw.
Support à bijoux ou à montre en bronze à patine verte en forme d’un arbre avec un faisan. Base en forme de trois grenouilles tenant des petites têtes de lion entre leurs pattes. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#127Royal porcelain by Pienong Benjarong
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#298
Set van drie kleinere reiskoffers uit het interbellum.
Un set de trois valises de l’entre-deux-guerres.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#329
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 50 / 80 -
#152
Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl van zwartgelakt hout met drie laden en een zwart marmeren blad.
Petite commode de style Louis XV en bois laqué noir ouvrant à trois tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 130 / 150 -
#221
“Godheid”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Divinité". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#124
Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.
Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.No longer availableDim. 395 x 257 cmEstimate: € 120 / 200 -
#38
Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.
Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.No longer availableDim. 9 x 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#106
Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.
Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 150 x 119 x 47 cmEstimate: € 100 / 160 -
#194Henri Pieter Edward RulPeriod: 1862 - 1942
“Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd
"Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100 / 180 -
#310Period: 1896-1968
Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#191
“Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.
“Honoré de Balzac”. Sculpture en bronze d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 900 / 1000