Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zeer uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen. In ménagère.
Een zeer uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen. In ménagère.
Een zeer uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen. In ménagère.
Wiskemann, Bruxelles

Een zeer uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen. In ménagère.

Un couvert en métal argenté très élaboré, complet pour douze personnes. En ménagère.
SKU: 1711200098.
Category: Verzilverd.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #78

    Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.

    Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #379

    Drie moderne werken zonder lijst.

    Trois œuvres modernes sans cadre.
    No longer available
    Dim. 74 x 115 en 70 x 50 en 47 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #362
    Goebel, germany

    “The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.

    Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #319
    Peter Van Goethem

    “Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    Poupée Wayang . Pastel sur papier. Signé et daté 81.
    No longer available
    Dim. 24 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #45
    Tissot

    Een vergulde dameshorloge.

    Une montre femme plaqué d'or.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden fotohouder bezet met pareltjes.

    Un porte-photo en or jaune 18 carats serti de perles.
    No longer available
    Dim. 14,45 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #182

    Een paar gebeeldhouwde en polychrome Indonesische reliëfs

    Une paire de reliefs indonésiens en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #117

    “Volksfiguur met hoedje”. Beeld van donker geglazuurd gips.

    Figurine folklorique avec chapeau . Image de plâtre glacé foncé.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #17
    André Franquin e.a.

    Lot van 17 stripalbums in de Franse taal. “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Waaronder “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) en heruitgaven uit de jaren ‘60 en begin ‘70. Enkele zeer sletig.

    Lot de 17 albums de bandes dessinées “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Dont “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) et rééditions des années ‘60 et début ‘70. Certains très usés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    Een kratervaas (H. 30 cm) en een kleine terrine (H. 20 cm) van Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels volgens Imari-inspiratie. Onderaan gemerkt.

    Vase cratère (H. 30 cm) et petite terrine (H. 20 cm) en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux d’inspiration Imari. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. h:31 en 21 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #104

    Collage met Mona Lisa.

    Collage avec Mona Lisa.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #108

    Een groot houten dierenmasker. Afrikaans werk.

    Un grand masque animalier en bois. Travail africain.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden armband met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 29,05 g
    Estimate: € 1000 / 1300
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More