#356
Een achthoekige wortelnoten jardinière met messingen recipiënt.
#417
Een lot van drie miniatuur paspopjes.
#441
“Drie kerkvaders”. Reisicoontje van messing met email.
#485
#160
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,42 ct et d’un brillant central de +- 0,67 ct F-VS.No longer availableDim. 7,38 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#513
Luba beeld van drie personages op elkaars schouders gezeten.
#551
Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.
#228
Een lot van zes verschillende wandelstokken. Met gietijzeren houder.
#387
Een snaarinstrument, gemaakt met een schildpadschild.
#286
Un meuble de lavabo en noyer avec un miroir sous le dessus. Sans récipients.No longer availableDim. 97 x 62 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#472de ...
Composition abstraite . Technique mixte sur papier. Signé et daté 65. ,No longer availableDim. 24 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#507
Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze partiellement patiné.No longer availableDim. (h: 47 cm)Estimate: € 100 / 140