#700Kartell
#225
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 2600 / 2700 -
#648
Een opgezette kop van een reebok.
#694
“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
#254Charly Lammers (?)
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 200 / 240 -
#335
Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 500 / 600 -
#478
#31Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
#771
Een lot van 23 eieren in diverse mineralen en in verschillende groottes.
#28Cerabel
“Bokje”. Een wit porseleinen beeldje.
#704R. Thys
“Zeilboot aan de oever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#193
Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.
Icône russe représentant Saint-Nicolas. XIXe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 30,5 cmEstimate: € 600 / 800