#23Een set van 9 Napoleon III-stijl stoelen met rode bekleding. Lichte beschadiging en losse vering bij sommige.
A set of 9 Napoleon III style chairs with red upholstery. Light damage and loose springs on some.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#35Alexander AdriaenssenPeriod: 1587 - 1661"Keukenstilleven met opulente maaltijd van vis, kip en varken, met kat in de achtergrond." Toegeschreven aan.Aangekocht bij antiquair Jean De Pourcq in 1969.
"Kitchen still life with opulent meal of fish, chicken, and pork, with cat in the background." Attributed. Purchased from antiquarian Jean De Pourcq in 1969.No longer availableDim. 110 x 147 cmEstimate: € 10000 / 15000 -
#172Val Saint LambertEen lot van 3 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 3 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#183Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In a wooden compartment.No longer availableDim. H. 13 Ø 8,8 cmEstimate: € 35 / 40 -
#49Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. Based on the Empire style.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#121Kuhlmann & WaldmannEen professionele tekentafel.
A professional drawing board.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 120 / 200 -
#147Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#90Een robuuste houten bijzettafel.
#65"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 300/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio of contemporary Flemish visual art. 1999-2000 Edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 300/500.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#79PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A designer desk lamp Timor 69. Color: Dark green. Design Louis Kalff 1955.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#138Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#177Een lot van 8 geslepen kristallen glazen, met groene rand en bodem.
A set of 8 cut crystal glasses, with green rim and base.No longer availableDim. H. 12;5 Ø 7,3 cmEstimate: € 40 / 45