Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.

Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.

Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.
Dim. Ø: 25 cm
SKU: 3008220663.
Categories: Aardewerk, XVIIIe eeuw.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #663
Estimate: € 45 / 55
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #76

    Een eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels, slot en handvatten. Omstreeks 1800.

    Coffre en chêne avec poignées, serrure et poignées en fer forgé. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #343

    Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.

    Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #539

    Een lot van vijf aardewerken patévormen met deksels in de vorm van resp. een geit, een everzwijn (2), een haas en een eend.

    Lot de cinq moules à pâté en faïence avec couvercles en forme de resp. une chèvre, un sanglier (2), un lièvre et un canard.
    No longer available
    Dim. h 12 - 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #231
    Ram, Arnhem

    Een grote aardewerken kalebasvaas met blauw op wit Delfts decor. Gemerkt onderaan.

    Un grand vase calebasse en faïence à décor de Delft bleu sur blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #245
    Ivora, Gouda

    Een art nouveau sierjardinière van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.

    Jardinière d'ornement Art Nouveau en poterie de Gouda, ornée d'un décor floral multicolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. H:18cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Een lot van een grote en twee kleinere patévormen, waarbij één met een haas als dekselknop.

    Lot d'un grand moule à pâté et de deux plus petits, dont un avec un lièvre comme bouton de couvercle.
    No longer available
    Dim. h 10 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.

    Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.
    No longer available
    Dim. H:15-37cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #516

    Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.

    Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 82 x 150 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #642

    Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.

    Lot de sept tirelires en faïence et étain.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #195

    Een antiek vat van steengoed.

    Un ancien vase en grès.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #628
    Esther Guillén

    “Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    "Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123
    Perseo, Italy

    Een grote Madonna van italiaans meerkleurig en verguld aardewerk. Gemerkt.

    Une grande Madone en poterie italienne multicolore et dorée. Marquée.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284

    Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.

    Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #563

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.

    "Nu féminin". Une sculpture en grès, signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 x 17 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #337

    Een lot Vlaams aardewerk bestaande uit vijf kandelaars en een pot met een bloemendecor in reliëf.

    Lot de poterie flamande composé de cinq bougeoirs et d'un pot à décor floral en relief.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #673

    Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.

    Un lot de six vases en poterie allemande émaillée différents, dont deux sont marqués par Bay Keramik.
    No longer available
    Dim. h: 11- 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #487
    Doulton, Lambeth

    Een vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb

    Garniture de table de quatre pièces en grès émaillé multicolore avec cadres argentés. Marqué et daté en bas 1882. Dans un étui en métal argenté par Mapin & Webb.
    No longer available
    Dim. H:17cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #238

    Een balustervaas en een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt onderaan.

    Un vase balustre et un vase à couvercle en faïence de Delft bleu et blanc. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 49 & 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #275

    Een lot aardewerk, bestaande uit drie borden van Nevers en een hartvormig inktstel met bloemendecor, onderdaan gemonogrameerd. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Lot de poterie, composé de trois assiettes de Nevers et d'un encrier en forme de coeur à décor floral, monogrammé sous la base. XVIIIème et XIXème siècles.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #367

    Een lot van Vier stuks XVIIIe eeuws tin met een Lodewijk XVI doosje met guirlandes, een gemonogrameerde drinkbeker, een koffiepot en een zeldzaam ziekenkannetje met eikeltjes aan de klep.

    Lot de quatre pièces en étain XVIIIe comprenant une boîte Louis XVI à guirlandes, une tasse à boire monogrammée, une cafetière et un rare pichet de malade avec des glands sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 23 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #221
    Boch Frères Keramis

    Een aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #672

    Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.

    Une cruche ancienne en faïence dans un support en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #623

    Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.

    Deux assiettes en faïence française du XVIIIe siècle et un encrier avec des pots amovibles.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #87

    Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.

    Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #568

    Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #356

    Een laag eikenhouten tafeltje met een lade. XIXe eeuw.

    Une table basse en chêne avec un tiroir. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 82 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #464

    “Het rode badpak”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 40/98 buiten de plaat.

    "Le maillot de bain rouge". Une lithographie. Signée et numérotée 40/98 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #6

    Een gebeeldhouwd boudoirstoeltje in Lodewijk XVI-inspiratie.

    Chaise de boudoir sculptée d'inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #121
    Hergé

    Les Aventures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Kleurenuitgave van 1946, Achterflap B1, Rode rug in goede staat, geschaafde randen van de kaft. Goede staat, goed, volledig blok.

    Les Aventures de Tintin. "Le Lotus Bleu". Edition couleur de 1946, Dos B1, Dos rouge en bon état, tranches de couverture éraflées. Bon état, bon bloc complet.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #463

    “Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.

    "Couple". Un groupe en bronze. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #472
    (Bruno Schnieders) Bruneau

    “Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #469
    (Bruno Schnieders) Bruneau
    Period: °1957

    “Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    "Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #443

    Een antiek koperen hertje. Oost-Bali.

    Un cerf en cuivre antique. Est de Bali.
    No longer available
    Dim. h: 44,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #57
    Val Saint-Lambert

    Een lampvoet van kleurloos en rood kristal met een lampenkap. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal incolore et rouge avec un abat-jour. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #347

    Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.

    Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 10 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #596
    Ghoum

    Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.

    Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 & 75 x 126 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More