Similar lots by type
-
#521Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200 / 300 -
#406BidjarTwee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Deux tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 158 x 105 & 208 x 124 cmEstimate: € 35 / 45 -
#446Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
Lot de deux sacs à dos de chameau en laine noués à la main et un sac à dos d'âne.No longer availableDim. 129 x 51; 123 x 61 & 96 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Un tapis en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#436Drie handgeknoopte tapijten.
Trois tapis noués à la main.No longer availableDim. 145x92cm188x128cm294x194cmEstimate: € 35 / 45 -
#506Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 100 / 180 -
#486Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 60 / 100 -
#396Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
Un tapis ancien en laine Mori Yomud noué à la main.No longer availableDim. 220 x 118 cmEstimate: € 50 / 70 -
#596GhoumTwee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.No longer availableDim. 97 x 60 & 75 x 126 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376BeloutchEen handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 135 x 98 cmEstimate: € 50 / 60 -
#556Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 495x106cmEstimate: € 60 / 100 -
#646BeloutchDrie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Trois tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 135 x 77; 144 x 81 & 165 x 90 cmEstimate: € 30 / 50 -
#466Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
Un tapis oriental en laine. Nettoyer.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 250 / 350 -
#426Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 160 x 112 cmEstimate: € 50 / 60 -
#476HititEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 264 x 205 cmEstimate: € 60 / 100 -
#496Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#589“Dorpsscène”. Olieverf op paneel. In de geest van David Teniers.
"Scène villageoise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de David Teniers.No longer availableDim. 34x24cmEstimate: € 200 / 300 -
#562Een langwerpige spiegel met bovenaan een strikmotief en onderaan een kleine guirlande, deels verguld.
Un miroir allongé avec un motif d'arc en haut et une petite guirlande en bas, en partie doré.No longer availableDim. 135 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#554R. De Coster“Zittende jonge vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Jeune femme assise". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 49 x 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#431Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour impériale dans un jardin.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#492François BlommaertsPeriod: °1955“De Godin van de vruchtbaarheid”. Een wandtapijt.
”La déesse de la fertilité”. Un tapis mural.No longer availableDim. 280 x 150 cmEstimate: € 400 / 600 -
#54Gino MilaniPeriod: °1921“Montmartre in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Montmartre en automne". Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 41 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.
Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#113“De dood”. Een beeldje van been onder een glazen stolp.
"La Mort". Une figurine d'os sous un dôme de verre.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 170 / 180 -
#143HergéVier albums van Les Aventures de Tintin. - “Le Lotus Bleu” . Kleurenuitgave van 1949, Achterflap B3, Rode rug in redelijke staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, volledig blok, naam op achterflap.- “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, rode rug sletig, schutblad komt los.- “L’Etoile Mystérieuse”. Uitgave van 1946, Achterflap B1, blauwe rug, goede staat.- “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Kleurenuitgave van 1949, Achtrflap B3, rode rug redelijk goede s(..)
Quatre albums des Aventures de Tintin. - « Le Lotus Bleu » . Edition couleur de 1949, Dos B3, Dos rouge en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bloc complet, nom au dos de la couverture. - "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1948, quatrième de couverture B2, dos rouge usé, garde décollée. - "L'Etoile Mystérieuse". Edition de 1946, quatrième de couverture B1, dos bleu, bon état. - "Le Crabe aux Pinces d'Or". Edition en couleurs de 1949, Achtrflap B3, dos roug(..)No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#420Een paar Antwerpse herdenkingsmunten. Leopold II. Koninklijke Academie der Schoone Kunsten 1897. En ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.
Une paire de pièces commémoratives anversoises. Léopold II. Académie Royale des Beaux-Arts 1897. Et ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.No longer availableDim. Ø 5 & 7 cmEstimate: € 30 / 35 -
#577Een grote sierschotel en een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van goudfazanten en pioenen.
Grand plat et bol décoratifs en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de faisans et de pivoines dorés.No longer availableDim. Ø: 46 & 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#586Een verlengbare eettafel in Lodewijk XVI-stijl.
Une table à dîner à allonges de style Louis XVI.No longer availableDim. 170 x 105 cmEstimate: € 100 / 120

