#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#436
Drie handgeknoopte tapijten.
#466
Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
#496
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#416
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
#486
#596Ghoum
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
#476Hitit
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#646Beloutch
Drie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
#376Beloutch
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#406Bidjar
Twee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#396
Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
#506
#521
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#446
Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
Lot de deux sacs à dos de chameau en laine noués à la main et un sac à dos d'âne.No longer availableDim. 129 x 51; 123 x 61 & 96 x 51 cmEstimate: € 40 / 60
#624
Een gevarieerd lot voorwerpen met cloisonné op messing, bestaande uit een dekselpotje, een asbakje, een klein kommetje, een diep schaaltje, en een laag schaaltje en een gemberpotje. Met houten sokkels.
#157Willy Vandersteen
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - « Het Sprekende Testament ». Première édition 1958. Bon état, légère usure au dos. Bon bloc. Pages du milieu lâches. - "De Geverniste Zeerovers". Première édition 1958. Bon état. Bon bloc, pages du milieu lâches. - "De Zwarte Zwaan". Premier numéro 1959. Bon état, rayure au dos de la couverture. Bon bloc. - "De Gouden Cirkel. Première édition 1960. Deux couleurs. Bon état, légère usure du dos, numéro sur la couverture. Bon bloc.(..)No longer availableEstimate: € 480 / 560 -
#404
#427
Een tulpenvaasje van chinees wit en blauw porselein.
#636Jori
Een rood lederen designstoel.
Une chaise design en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#296
#654
#100
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de deux couleurs de brillants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 400 / 450 -
#112Mil. Maeyens
“Zeehaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#137Willy Vandersteen
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "Het Zingende Nijlpaard". Première édition 1951. Bon état, usures au dos, légers bords abîmés au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agrafes supplémentaires. - "De Ringelingschat". Première édition 1951. Très bon état, numéro sur la couverture. Bon bloc. - "De Tuftuf-Club". Première édition 1952. Bon état, usure et ruban adhésif au dos, légers bords endommagés au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agraf(..)No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#415
#156
Een grote notenhouten tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes en noyer.No longer availableDim. 231x165x66cmEstimate: € 120 / 200