Similar lots by type
-
#742Kunisada“Courtisane met dienstmeisjes. Een originele Japanse houtsnede. Omstreeks 1820.
“Courtisane et ses filles de service”. Gravure sur bois japonaise. Vers 1820.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#762“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10 / 120 -
#34Valeruis De Saedeleer“Besneeuwd molenlandschap”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
“Moulin sous la neige”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#574SMvH“Narcissen”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram ‘SMvH’.
“Narcisses”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#842Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349“Et procidentes adorauerunt eum, De Aanbidding der Wijzen”. Een ets van Witdouc naar een werk van Peter Paul Rubens.
“Et procidentes adorauerunt eum. L’Adoration des Mages”. Eau-forte par Witdouc d’après Peter Paul Rubens.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#579GDS“Schaal met citroenen” Aquarel op papier. Draagt monogram.
“Coupe aux citrons”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#262Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#702“Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.
”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#402“Meisjesportret”. Een sanguinetekening. Franse school, XVIIIe eeuw.
“Portrait de fille”. Dessin en sanguine. Ecole française, XVIIIe siècle;No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#489Geo. Henrotté“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#392Lucas Vorsterman“De aanbidding der Herders” en “De aanbidding der wijzen”. Twee XVIIe eeuwse gravures naar werken van Peter Paul Rubens.
“L’adoration des Bergers” et “L’adoration des Mages”. Deux gravures du XVIIe siècle d’après Pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#784Maria Rombouts“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#792Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9“Pont St. Michel te Parijs”; “Zicht op Amsterdam” & “Grote markt te Danzig”. Drie ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures, waarbij de eerste twee van Daumont en de laatste van Leizel.
“Pont St-Michel à Paris”, “Vue d’Amsterdam” et “Grand place à Danzig”. Trois gravures colorées du XVIIIe siècle, dont les premières par Daumon, la dernière par Leizel.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 300 / 350 -
#502J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950“Villers sur Semois”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Villers sur Semois”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512t.c.“Abstract”. Een collage en gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Abstraite”. Collage et technique mixte sur papier. Porte monogramme.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#394Maria Rombouts“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 75 / 100 -
#241Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#412Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“De gestorvene”. Een ets. Gesigneerd met stempel.
“Le défunt”. Eau-forte. Avec cachet.No longer availableDim. 11,5 x 15,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#494DaliEen lithografie uit de reeks “La divine comédie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#682“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#789Maria Rombouts“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 46 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#772“Fuji bij dageraad”. Een heruitgaven van een Japanse houtsnede uit de reeks ‘36 zichten op de berg Fuji van Hokusai.
“Fuji au crépuscule”. Une réédition d’une gravure sur bois japonaise de la série “36 vues du mont Fuji” par Hokusai.No longer availableDim. 24,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#253Drie boeken. “Moeurs, usages et Costumes au Moyen Age...”, “Les arts au Moyen Age” en “Vie Militaire et religieuse au Moyen Age”. In-folio. Ed. Firmin Didot, Paris 1869, 1871, 1873.
Trois livres. “Moeurs, usages et Costumes au Moyen Age...”, “Les arts au Moyen Age” et “Vie Militaire et religieuse au Moyen Age”. In-folio. Ed. Firmin Didot, Paris 1869, 1871, 1873.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#598Twee Chinese borden met een famille rose decor van vlinders en een huiselijk tafereel. Midden XXste eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons et d’une scène conjugal. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#840Een hanglantaarn van geelkoper en glas, versierd met vier musicerende engeltjes.
Lanterne en cuivre jaune et verre décorée de quatre angelots musiciens.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#806Een plooitafeltje en twee stoelen. Engeland.
Table pliante eet deux chaises. Angleterre.No longer availableDim. 61 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#830Arthur Van der Linden“Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551Fijn gesculpteerde houten netsuke met voorstelling van een hurkende man. Onderaan ingelegd merk.
Netsuké en bois finement sculpté représentant un homme accroupi. Marque incrusté sous la base.No longer availableDim. H. 4 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#764“Moeder met spelende kinderen”. Een zeefdruk. Gesigneerd in de plaat. China, omstreeks 1920 - 1930.
“Mère et enfants jouant”. Sérigraphie. Signé dans la planche. Chine, vers 1920-1930.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#428Drie kandelaars van verzilverd metaal, waarvan er twee een paar vormen.
Trois candélabres en métal argenté dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 22 & 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Een lot lithografieën, bestaande uit drie landschappen, huizen aan een rivier en een zicht op Keulen.
Lot de lithographies comprenant trois paysages, des maisons au bord d’une rivière et une vue de Cologne.No longer availableDim. ± 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#606Vitra“Eames DSW”. Twee kunststof designstoelen naar ontwerp van Charles & Ray Eames, waarbij één in blauw en één in wit. De blauwe onderaan gemerkt.
“Eames DSW”. Deux chaises design d’après des modèles par Charles et Ray Eames, dont un en bleu, l’autre en blanc. La bleue porte une marque vers le bas.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#540Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200

