Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zeldzame reeks handgetekende prenten voor een toverlantaarn. Omstreeks 1900.

Een zeldzame reeks handgetekende prenten voor een toverlantaarn. Omstreeks 1900.

Une rare série d'estampes dessinées à la main pour une lanterne magique. Vers 1900.
SKU: 2004210282.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #282
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #231
    Sheffield

    Een art deco bestek met messen met benen heften en in ménagère.

    Une coutellerie art déco avec des couteaux à manche en os et en ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #91
    Daum, Nancy

    Een lang gerekt meerkleurig glazen vaasje. Gemerkt en met Lotharings kruis.

    Un vase allongé en verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #305
    S.T. Dupont, Paris

    Een 18 K vergulde balpen in origineel etui.

    Un stylo à bille plaqué or 18 carats dans son étui d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #445

    Een paard van gebeeldhouwd jadeiet op houten sokkel. Chinees werk.

    Un cheval en jadéite sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #482

    “Lagune van Venetië”. Olieverf op board. Draagt monogram ‘F.B.’.

    Venice Lagoon . Huile sur panneau. Monogramme F.B.
    No longer available
    Dim. 12 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #173
    Emile Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Escholier 14me siècle”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.

    Escholier 14me siècle . Une image de bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #158

    Twee fazanten van 835‰ zilver. 1348 gram Bruto.

    Deux faisans en argent de 835 ‰. 1348 grammes bruts.
    No longer available
    Dim. l: 35 & 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #124

    “Spelende katjes”. Olieverf op doek. Restauratie en beschadiging.

    Jouer aux chats . Huile sur toile. Restauration et dégâts.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #197

    Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0022/2019. 9,9 kg.

    Défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0022/2019. 9,9 kg.
    No longer available
    Dim. l: 141 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #99
    H. Op de Beeck

    “Bosweg naast een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Sentier à côté d'un lac . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #76

    Een notenhouten partiturenmeubeltje.

    Un meuble à musique en noyer.
    No longer available
    Dim. h: 109 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #689

    Een paar rood glazen designvaasjes.

    Une paire de vases design en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More