#87Kieninger, GermanyEen messingen tafelklokje onder glazen stolp.
#182Henry Moons“Raadzaal van het Brouwershuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1887.
Salle du Conseil du Brouwershuis . Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1887.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 450 / 550 -
#498Een messingen hoofd in profiel. Art deco.
#587Een metalen plaquette met Napoleon in profiel.
#389“Bäume und Sonne”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd.
Bäume und Sonne . Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 220 / 260 -
#408Drie diverse moderne beelden van deels gepatineerd koper. Op houten voetstukjes.
#539Een hertengewei op muurplaat.
#30Een 18 K geelgouden ketting met hangers waaronder een kruis, hart, anker en sterrenbeeld steenbok.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentifs comprenant une croix, un coeur, une ancre et le signe du zodiaque Capricorne.No longer availableDim. 9,39 gEstimate: € 300 / 400 -
#254Lannoy“Meisje met schapen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Fille au mouton . Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
Une horloge art déco en trois parties en marbre rose et beige et le mécanisme d'horlogerie flanqué d'oiseaux en bronze.No longer availableDim. h: 15 & 25 cmEstimate: € 40 / 60