Similar lots by type
-
#178
“Moeder Gods van Vladimir”. Een messingen drieluikje. Rusland, omstreeks 1800.
Mère de Dieu de Vladimir. Un triptyque en laiton. Russie, vers 1800.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 120 / 160 -
#167
“Moeder Gods Pokrov”. Een Russisch messingen reisicoontje met blauw email in de achtergrond. XVIIIe eeuw.
Mère de Dieu Pokrov. Icône de voyage messinienne russe avec émail bleu en arrière-plan. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 16,5 x 9,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#557
Twee antieke beddenpannen, waarbij één van rood koper met gedraaide houten steel en één van messing met smeedijzeren steel.
Deux bassins de lit antiques, l'un en cuivre rouge avec manche en bois tourné et l'autre en laiton avec manche en fer forgé.No longer availableDim. l: 108 & 110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#177
Een messingen drieluik, versierd met twee kleuren email. Scénes van het ontslapen van de Moeder Gods, de verrijzenis van Christus en het doopsel van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Un triptyque en laiton, décoré d'émail bicolore. Scènes du Sommeil de la Mère de Dieu, de la Résurrection du Christ et du Baptême du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 16 cmEstimate: € 180 / 240 -
#188
Een klein messingen reisicoontje met email met afbeelding van de kruisiging van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Une petite icône de voyage en laiton avec émail représentant la crucifixion du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 5,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#223
Zes porseleinen menustaanders met rocaille-omlijsting. Er zijn twee paar en twee enkele. Omstreeks 1900. Eén gemerkt Carltonware.
Six supports de menu en porcelaine avec cadre rocaille. Il y a deux paires et deux simples. Circa 1900. L'un marqué Carltonware.No longer availableDim. 10 à 17,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#268
Een grote antieke roodkoperen waterketel.
Une grande bouilloire antique en cuivre.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151
Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.
Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 19,5 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#74
“Heilige Madonna”. Een langwerpig handgeschilderd icoon op doek. Rusland. Met wassen exportstempel.
Sainte Vierge. Une icône allongée peinte à la main sur toile. Russie. Avec cachet d'exportation de cire.No longer availableDim. 95 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#267
Een messingen lampenvoet met bamboedecor.
Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#547
Een bronzen vijzel, gedateerd 1581. We voegen er een olielampje in de vorm van een vis aan toe.
Un mortier en bronze, daté de 1581. On y ajoute une lampe à huile en forme de poisson.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55 / 75 -
#28
Een lot van vier Russische messingen reisicoontjes, alsook een geëmailleerde beeltenis van een Russisch kerkvader en een klein icoontje op hout.
Un lot de quatre icônes de voyage russes en laiton, ainsi qu'une image émaillée d'un père d'église russe et une petite icône sur bois.No longer availableDim. h: 11 - 19 cmEstimate: € 100 / 150 -
#327
Een paar messingen kandelaartjes, gedragen door cobra’s.
Une paire de bougeoirs en laiton, portés par des cobras.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#355
Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing met een meerkleurig decor van pioenen.
Une paire de vases balustres en laiton cloisonné à décor de pivoines multicolores.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 50 / 70 -
#578
Een metalen keteltje. Duitsland, omstreeks 1580.
Une bouilloire en métal. Allemagne, vers 1580.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#164
“Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.
Mère de Dieu de Smolensk. Petit triptyque en laiton émaillé. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 9 x 10,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#287
Een lot messing, bestaande uit twee olielampjes en acht kandelaars, waarbij drie paar.
Un lot de laiton, composé de deux lampes à huile et de huit bougeoirs, dont trois paires.No longer availableDim. h: 19 - 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#187
“Gekruisigde Seraf”. Een zeldzaam messingen kruisje. Rusland, XVIIe eeuw.
Séraphin crucifié. Une rare croix en laiton. Russie, XVIIe siècle.No longer availableDim. 8,5 x 4 cmEstimate: € 180 / 240 -
#43
Een lot van zes moderne kopieën van Griekse iconen. Bijgevoegd een replica van een triptiek.
Un lot de six exemplaires modernes d'icônes grecques. On y joint une réplique d'un triptyque.No longer availableDim. 16x20cm - 20x30cmEstimate: € 50 / 80 -
#583
Een lot rood koper, bestaande uit een waterbakje met houten wandbevestiging, een gieter met datum 1777, een grote XVIIIe eeuwse waterketel, twee vaasjes en een meelschep.
Un lot de cuivre rouge, composé d'un bol d'eau avec fixation murale en bois, d'un arrosoir avec date 1777, d'une grande bouilloire du XVIIIe siècle, de deux vases et d'une cuillère à farine.No longer availableDim. h: 12,5 - 54 cmEstimate: € 45 / 55 -
#26
Drie gigognetafeltjes van messing en onyxen blaadjes.
Trois tables gigognes en laiton et tablettes d'onyx.No longer availableDim. 35 x 35; 38,5 x 46 & 56 x 41 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#364Jeroen Olthof
“Beginsel”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
Début. Gouache sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#518
Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#179
Een reeks van vier met de hand verluchte en handgeschreven boekfragmenten op perkament. Tweezijdig ingekaderd achter glas. Mogelijk XVe eeuw.
Une série de quatre fragments de livres enluminés et manuscrits sur parchemin. Encadrés des deux côtés sous verre. Probablement XVe siècle.No longer availableDim. 14 x 19 & 14,5 x 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#97Franklin Mint
“Les Rois et Reines d’Europe - Collection de cuilleres.” Een set zilveren lepels, met vergulde inleg met portretten.
Les Rois et Reines d'Europe - Collection de cuilleres. Un ensemble de cuillères en argent.No longer availableDim. 227,21 gEstimate: € 100 / 150 -
#173
Drie biscuit menuhouders versierd in pasteltinten met jongens en een meisje die een bord met vruchten of vissen flankeren. Twee ervan vormen een paar. Omstreeks 1900. Genummerd.
Trois porte-menus en biscuit décorés dans des tons pastel avec des garçons et une fille encadrant une assiette de fruits ou de poisson. Deux d'entre eux forment une paire. Vers 1900. Numérotés.No longer availableDim. H. 16,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#491
Een lot van vier katten van Japans porselein.
Un lot de quatre chats japonais en porcelaine.No longer availableDim. h: 10 - 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484Guy Cambier
“Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#540
“Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.
Grossknupchen. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#472Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35x25cmEstimate: € 60 / 80 -
#558
“Geschiedenis van Antwerpen”. Floris Prims. In negen delen. Bijgevoegd vier boeken met betrekking tot Antwerpen.
Histoire d'Anvers. Floris Prims. En neuf volumes. On ajoute de quatre livres liés à Anvers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#141Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een levensgroot bronzen beeld. Gesigneerd en met bronsstempel.
Nu féminin. Une statue en bronze. Signé et avec cachet de bronze.No longer availableDim. h:60 cm; l: 120 cmEstimate: € 1000 / 1500