Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zesdelig kristallen toiletstelletje. De karaf met kleine randschade en ontbrekende stop.

Een zesdelig kristallen toiletstelletje. De karaf met kleine randschade en ontbrekende stop.

Un ensemble de toilette en cristal de six pièces. La carafe avec des dégâts mineurs sur les bords et un bouchon manquant.
Dim. H:13-20cm
SKU: 2510220187.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #187
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #108

    “Moeder Gods met kind”. Een antieke icoon. Te restaureren.

    Vierge à l’Enfant. Une icône antique. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #589
    Georges Casimir

    “Landschap”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1996. Met opdracht op de verso.

    "Paysage". Pastels sur papier. Signé et daté 1996. Avec dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 29 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #107

    Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #249
    Emile Dehessele

    “Stilleven met rookwaren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1878.

    "Nature morte aux produits du tabac". Huile sur toile. Signée et datée 1878.
    No longer available
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    “Rode Oortjes.” Collectors editie van alle 21 volumes (meerdere tekenaars in verschillende bundels).

    "Oreilles rouges." Édition collector des 21 volumes (plusieurs artistes dans différents lots).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #136

    Een driedelig salongarnituur in Lodewijk XVI-inspiratie met bruin lederen bekleding.

    Ensemble de salon trois pièces d'inspiration Louis XVI avec revêtement en cuir marron.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #352

    “Bosgezicht”. Pastel op board. Draagt monogram.

    "Vue sur la forêt". Pastel sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #660

    Een halssnoer met in briolet geslepen amethist.

    Un collier avec améthyste taille briolet.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #494
    Joseph Barker

    “In de rij voor Picasso te New York”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd augustus 1980.

    Faire la queue pour Picasso à New York. Aquarelle sur papier. Signé et daté août 1980.
    No longer available
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Peter Jonckheere

    “Homo Universalis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd december 2005.

    "Homo Universalis". Technique mixte sur papier. Signé et daté décembre 2005.
    No longer available
    Dim. 48 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #119
    Jan Verhees (?)

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1869. Twee zeer kleine punctuurtjes.

    "Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. Signée et datée 1869. Deux très petites piqûres.
    No longer available
    Dim. 106 x 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #156

    Een art nouveau ééndeursgarderobe met spiegeldeur en met uitgestoken paneeltjes van wortelnoot.

    Une armoire à une porte Art Nouveau avec une porte miroir et des panneaux sculptés en ronce de noyer.
    No longer available
    Dim. 218x135x55cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More