#318Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
Une lampe de table moderne en chrome avec un abat-jour en opaline blanche.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#591Een groot houten dierenmasker. Afrikaans werk.
#649Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#651Een schenkkan en een sierterrine van meerkleurig aardewerk. Beide onderaan gemerkt.
#71Een koperen en een sterlingzilveren munt “Olympiade Tokyo 1964”, beide in etui. Evenals een bronzen medaille “San Diego 200th Anniversary 1769-1969, in etui.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,11 ct. GVS1.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#393“Christus op de troon”. Reisicoontje, tryptiek.
#57Een opgezette luipaardenkop.
#59W. Van Ryswyck“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
Cerf dans la nature . Huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#643AstraEen microscoop in houten kastje. Jaren ‘50.
#562Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
#657Een lot verzilverd metaal.
Un lot de métal argenté.No longer availableEstimate: € 25 / 35