#266Een gepatineerde houten nis. Recent werk.
#441“Drie kerkvaders”. Reisicoontje van messing met email.
#689Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
#589Een arduinen vide-poche met een meerkleurig gepatineerd bronzen jachthondje.
#599Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
#73Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
Une boîte à cigarettes en argent sculpté décorée d'arabesques autour d'un médaillon central. Aucune marque.No longer availableDim. 130 g 10 x 7,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,11 ct. GVS1.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#149G. Kimzeke“Zeilboten bij de steiger”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924. Kleine perforatie.
”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#540Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#643AstraEen microscoop in houten kastje. Jaren ‘50.
#325Een 18 karaats geelgouden penning Sodico.
Médaille Sodico en or jaune 18 K.No longer availableDim. 11.30Estimate: € 300 / 400