Other lots in this auction
-
#45Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een bolletje bezet met fijne pareltjes.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif boule serti de fines perles.No longer availableDim. 5,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#110Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,67 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 3,67 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 2900 / 3200 -
#586Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
Un bureau en chêne anglais avec neuf tiroirs et un plateau en cuir de veau.No longer availableDim. 90 x 135 cmEstimate: € 120 / 200 -
#6802 sterling zilveren munten “Moneda Commemorativa”. Cuba 1975, 5 en 10 Pesos. In plastic.
2 pièces en argent sterling Moneda Commemorativa . Cuba 1975, 5 et 10 Pesos. En plastique.No longer availableDim. (ca 40 g)Estimate: € 25 / 30 -
#178“Emanuel Filibert van Savoye”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar het monument te Turijn uit 1838, ontwerp van Carlo Marochetti. Met bronsgarantiestempel.
Emanuel Filibert de Savoie . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après le monument de Turin de 1838, dessinée par Carlo Marochetti. Avec cachet de garantie en bronze.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#346Een vintage zeepdispenser van ‘Knight’s Castle’.
Un distributeur de savon vintage de Knight's Castle .No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 50 / 60 -
#5151 gouden munt van 100 Pond. “Conservation”. Au 900/1000. Sudan 1976. Recto: wapenschild, verso: oryx.
1 pièce d'or de 100 livres. Conservation . Au 900/1000. Soudan 1976. Recto: armoiries, verso: oryx.No longer availableDim. (33,43 g)Estimate: € 2600 / 2700 -
#246Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.
Un petit bureau avec cinq tiroirs et deux surfaces d'écriture coulissantes. Dessus en cuir endommagé.No longer availableDim. 58 x 115 cmEstimate: € 120 / 200 -
#174Een bronzen vrouwentorso met donker patina.
Un torse de femme en bronze à patine sombre.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#166Een gefineerde vergadertafel op tapse poten met acht bijpassende stoelen (H. 99 cm) en twee armstoelen (H. 107 cm). Fineer met slijtage.
Une table de conférence en placage sur pieds fuselés avec huit chaises (H. 99 cm) et deux fauteuils (H. 107 cm) assortis. Placage aux usures.No longer availableDim. 100 x 250 cmEstimate: € 200 / 260 -
#34Een zeer gevarieerd lot grafisch werk en foto’s. O.m. een gravure gesigneerd Kurt Peiser buiten de plaat, diverse houtsneden van Hubert Vandermeulen, 12 diverse assignaten, foto’s van de medische faculteit van de ULB, eind XIXde eeuw, met enkele indringende foto’s van een anatomische les.
Lot de 23 verres à vin anciens.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#111Een bewerkt schild van een zeeschildpad. Angola.
Une carapace sculptée d'une tortue de mer. Angola.No longer availableDim. 70 x 66 cmEstimate: € 250 / 300

