Similar lots by type
-
#759Een sac-à-perles van messing en kristal.
Un sac-à-perles en cristal et laiton.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#748Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 25 / 40 -
#397Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.
Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#769Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.No longer availableDim. h; 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#394Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#2Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
Un lot de douze statues en bronze et régule.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#634Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#689“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
“Mozart”. Un buste en bronze patiné.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#398Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.
Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#233Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500 / 800 -
#412Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.
Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.
Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.No longer availableDim. h; 61 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#804Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#406Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.
Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 105 & 120 cmEstimate: € 35 / 45 -
#609Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#411Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#237Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.
Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#209“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000 / 3200 -
#212Een twaalfkantige lantaarn.
Une lanterne à douze côtes.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#624Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#779Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.
Une lanterne de vestibule, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#231Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.
Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#775Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#358Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#802Notenhouten armstoel in Lodewijk XV stijl met gebloemd naaldwerk.
Fauteuil en noyer de style Louis XV recouvert de tapisserie florale.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#45Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en gekalibreerde robijn baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de baguettes de rubis calibré ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 700 / 800 -
#369Een lot van negen keukenpotten van meerkleurig aardewerk in verschillende groottes. Omstreeks 1900.
Lot de neuf pots de cuisine en faïence polychrome de tailles différentes. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#535Elf verschillende hangers en vijf doosjes met telkens vier verschillende halfedelstenen en de documentatie.
Onze pendentifs différents dans cinq boîtes avec chaque fois quatre différentes pierres semi-précieuses et la documentation.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#793Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#407Lalique, FranceEen bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 600 / 800 -
#341Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen. In zes etuis, aangekocht bij Tilquin te Antwerpen.
Un couvert pour douze convives en métal argenté. Tilquin- Anvers. Dans six étuis.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#148Val St-LambertEen schemerlamp, een asbak en een vaasje van kristal, roze gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe, cendrier et petit vase en cristal coloré rose dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#305Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 7,51 gEstimate: € 750 / 950 -
#600Een paar gesculpteerde armstoelen, bekleed met naaldwerk en tapisserie.
Deux fauteuils sculptés, recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#322Servais DetilleuxPeriod: 1874 - 1940“Meisjesportret in profiel”. Een sanguinetekening. Gesigneerd en gedateerd ‘04. Met opdracht.
“Portrait de fille” Sanguine sur papier. Signée et datée ‘04. Avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 22 cmEstimate: € 50 / 60

