Similar lots by type
-
#661Val St. LambertEen lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.
Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 240 -
#443Een balustervaasje van cloisonné op messing.
Un vase balustre cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#13Een lot rood koper, bestaande uit een grote ketel, een beddenpan, twee steelpannen, waarbij één met deksel, een grote vleespan met deksel, een Zwitserse koebel en een lange steelpan.
Un lot de cuivre rouge, composé d'un grand chaudron, d'une casserole, de deux casseroles dont une avec couvercle, d'une grande sauteuse avec couvercle, d'une cloche suisse et d'une longue casserole.No longer availableDim. Ø: 27, 28 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#336Een messingen staande lamp met twee olielampen. Gemonteerd op elektriciteit. Met originele glazen. We voegen er een kleine tafel olielamp aan toe.
Un lampadaire en laiton avec deux lampes à huile. Monté électrique. Avec verres d'origine. Nous ajoutons une petite lampe à huile de table.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 50 / 60 -
#531Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.
Une grande lampe de bureau chromée avec des tubes en verre dans l'abat-jour. Style Art Déco.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#37Een zuilvormig metalen bureaulampje.
Une lampe de bureau colonne en métal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 20 / 30 -
#73Een lamp van blauw glaspasta.
Une lampe en pâte de verre bleue.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#581Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 140 -
#171Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.
Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#31Een grote bronzen tafellamp op klauwpootjes en met opschrift ‘Au point central”.
Une grande lampe de table en bronze sur pieds griffes et avec l'inscription 'Au point central.No longer availableDim. h: 63 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#243Muller Frères, LunévilleEen wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.
Applique murale en fer forgé avec coupe en pâte de verre multicolore. Signée.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 120 / 140 -
#172Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze doré, portés par des perroquets en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320 / 360 -
#308Een balustervormige lampenvoet van crackleware.
Un pied de lampe en forme de balustre en craquelé.No longer availableDim. h: 72 cm (m.k.)Estimate: € 20 / 30 -
#87Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour dans le style de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608Een paar designlampen van wit en rood kunststof.
Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.No longer availableDim. h: 38 & 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.
Une lampe de table vintage avec base en métal et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.
Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#287Een lotje bestaande uit een steigerend paardje van brons op grijs marmeren sokkel en een horlogehanger met koperen paardenhoofd.
Un lot composé d'un cheval cabré en bronze sur socle en marbre gris et d'un pendentif montre à tête de cheval en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#67Een messingen voetstoofje, door de eigenares gemerkt ‘Marie Louise De Cramer 1840’ Oorsporng: Begijnhof Lier.
Un chauffe-pieds en laiton, marqué 'Marie Louise De Cramer 1840' par le propriétaire. Origine : Begijnhof Lier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#267Een antieke infanteriesabel.
Un sabre d'infanterie antique.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647“Een lot stereokijkers met beelden: View-Master, Tru-Vue, Lestrade, Stereorama, Stereoclic, Colorelierf, enz.
Beaucoup de visionneuses stéréo avec images : View-Master, Tru-Vue, Lestrade, Stereorama, Stereoclic, Colorelierf, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#232“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.
Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.No longer availableDim. 21 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.
Un socle en chêne torsadé et tourné.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#215Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 5 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et de saphirs d'un poids combiné de +- 5 ct.No longer availableDim. 7,24 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#527“Bloemen”. Pastel op papier. Draagt handtekening. Russische school.
Fleurs. Pastel sur papier. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#370Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Gymnopédies” (33 x 52 cm) en “Zittend naakt” (40 x 25 cm). Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Gymnopédies (33 x 52 cm) et Nu assis (40 x 25 cm). Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#90Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de 0,70 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 400 / 450 -
#109“Personages in een geanimeerd landschap”. Olieverf op paneel. Naar de XIXe eeuw.
Personnages dans un paysage animé. Huile sur panneau. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#333Een gietijzeren weegschaaltje met messingen schalen. inclusief gewichten.
Une balance en fonte avec des balances en laiton. poids inclus.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#592André CardinaelPeriod: 1985 - 2005“Stilleven met appels en naakt op de achtergrond.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux pommes et nu en arrière-plan. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#591Een bronzen Boeddha met glazen steentjes.
Un bouddha en bronze avec des pierres de verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 140

