Similar lots by type
-
#1093
Een lot Beiers porselein, bestaande uit een terrine met vergulde randen, vier verschillende kopjes met ondertasjes en vier schaaltjes met decors van de vier jaargetijden. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines de Bavière comprenant une terrine aux bords dorés, quatre tasses et soucoupes diverses et quatre petits plats aux décors des quatre saisons. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#399Royal Albert Bone China
Een lot van 10 diverse kopjes en schoteltjes van Engels porselein. Met polychrome bloemenmotieven.
Lot de 10 tasses et soucoupes divers en porcelaine anglaise. Motifs de fleurs polychromes.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#222
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.
“Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#1098
Een lot van acht schenkkannetjes van lusterware. Derbyshire.
Un lot de huit verseuses en lusterware. Derbyshire.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#812M.I. Hummel
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Lot de quatre statuettes en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 8,5 - 12 cmEstimate: € 40/50 -
#161
Twee cachepots van Sèvresporselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen in vergulde uitsparingen en op kobaltblauwe fond. Met verguld koperen montuur en voet. Onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.
Deux cache-pot en porcelaine de Sèvres à décor polychrome de personnages et de fleurs dans des cartouches dorées sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre doré. Marque sous la base. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 300/400 -
#632
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#951
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#566
Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.
Un meuble de coin à deux portes en chêne, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 157 x 73 cmEstimate: € 60/100 -
#234Limoges
Een siervaas van meerkleurig en deels verguld porselein.
Vase décoratif à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#661
Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50/60 -
#651
Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/180 -
#578
Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120/200 -
#204Louis RobbePeriod: 1806-1887.
“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 60,5 cmEstimate: € 800/1200 -
#224
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#189Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905
“Bergrivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au torrent”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 86 x 58 cmEstimate: € 400/600 -
#776
Een eikenhouten kerkstoel met klapblad. Eerste helft XIXe eeuw. Poot gerestaureerd.
Un petit meuble de prière en chêne avec abattant. Première partie XIXième siècle. Un pied a subit une restauration.No longer availableDim. 84 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#1091
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#164Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905
“Watermolen aan een bergrivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.,
“Moulin à eau sur une rivière de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 86 x 58 cmEstimate: € 800/1000 -
#633
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#414Ignace BricePeriod: 1795 - 1866
“Zuster met boek.”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nonne au livre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 63 cmEstimate: € 800/1000 -
#380
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600/800 -
#879Albath & Kaiser
Een lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un lot d’objets en porcelaine de Bavière comprenant un petit vase balustre, un plat à tarte et pelle à tarte, avec un décor fleuri polychrome et dorures.No longer availableDim. h: 29 & Ø; 31 cmEstimate: € 20/30 -
#1005Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400
Other lots in this auction
-
#671
Een paar verguld bronzen wandkandelaars met twee lichtpunten.
Deux chandeliers muraux en bronze à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#150
Twaalf zilveren oestervorken (263 g), Franse keuren, 2de gehalte. Evenals 11 vorken en 12 lepels met een frivool gegraveerd bloemenmotief, Belgische keuren, en zes gebakvorkjes en-mesjes met een gedreven rococoguirlande, gekeurd 800‰ en met merk L.V.
Douze fourchettes à huîtres en argent (263 g), poinçons français, 2e titre. Ainsi que 11 fourchettes et 12 cuillères au motif gravé frivole, poinçons belges. Et six fourchettes et couteaux à gâteau décorés d’une guirlande rococo repoussée, marques 800‰ et L.V.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#793
Een lotje, bestaande uit twee XIXe eeuwse metalen moriaantjes met mand (Eén mandje manco en slijtage). We voegen er een meerkleurig vaasje met een profiel van een geblinddoekte man aan toe. Omstreeks 1800.
Un petit lot comprenant deux maures du XIXième siècle avec un panier (un panier est manquant). Nous ajoutons un petit vase avec un profil d’un homme avec un bandeau aveuglant. +- 1800.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/80 -
#202Louis RobbePeriod: 1806-1887.
“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 60,5 cmEstimate: € 800/1200 -
#4
Accordeonist van polychroom porselein. Achteraan merk van Rudolstadt.
Accordéoniste en porcelaine polychrome. Marque au verso: Rudolstadt.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 20/30 -
#527
Een Chinese wijze met vogel van gesculpteerd hardhout. Barst aan de zijkant.
Sage chinois avec un oiseau en bois dur sculpté. Fisure à un côté.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 25/35 -
#639Libert
“Naaktstudie”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan en gedateerd 1980.
”Etude d’un nu.” Huile sur toile. Porte une dédicace à l’arrière et une date.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#448
Een driedelig tinnen koffiestel. Medio XXe eeuw.
Service à café trois pièces en étain. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#794
Koperen bloempotstaander.
Piédestal en cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#297
Een punchbowl met kroezen en een schenkkan van Keuls aardewerk met polychroom decor.
Bol à punch et chopes et une verseuse en grès de Cologne à décor polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#428Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25/40