Similar lots by type
-
#420
Een reeks van elf z.g. Muziekborden. Frans werk.
Une série de onze assiettes musicales.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#569
“Het circus”. Olieverf op papier. Draagt een handtekening: Roëde.
”Le cirque”. Huile sur papier. Porte la signature: Roëde.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 250/400 -
#199Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Rederijker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Réthoricien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 800/1000 -
#299
“Christian fume la pipe!...” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd G. De Vuyst 1957.
”Christian fume la pipe!...” Fusain sur papier. Signé et daté G. De Vuyst 1957.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#251
Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.
Une garniture de cheminée trois pièces en régule avec un décor de personnages, allégorie de la récolte.No longer availableEstimate: € 140/220 -
#92Leentje Linders
Drie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
Trois eaux-fortes en relation avec l’aviation. Numérotées, dont une signée. “Le biplan de Farman”, “ Le vélo volant” & “Spad”.No longer availableDim. 27 x 30 en Ø 16 cm en 17 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#532
“Gestileerd Oosters landschap”. Gemengde tecniek op papier. Draagt een handtekening Gilles.
”Paysage stylé oriental”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Gilles.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 150/200 -
#34Paule Wolvens 1896-1977
“De Pianiste”. Litho. Gesigneerd en genummerd 27/70.
”Le pianiste”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/70.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#735
Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en personages. Stempel onderaan.
Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine au décor polychrome de fleurs et de personnages. Sceau à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55/75 -
#150
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de 0,10 ct et une tanzanite ayant un poids total de 0,10 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 1000/1200 -
#6
Twee sobere uit-elkaar-schuivende houten bijzettafeltjes.
Deux petites tables gigognes coulissantes en bois sobre.No longer availableDim. 68 x 42 cmEstimate: € 30/40 -
#578
“Man met perziken”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw. Met houten sokkeltje.
”Homme et pêches”. Okimono en ivoire finement sculptée. Premier quart du XXème siècle. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 260/320 -
#439Emiel HoornePeriod: °1951
“Kleurmenger”. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 48/250 buiten de plaat.
”Mélangeur de couleurs”. Une lino. Signée et numérotée 48/250 hors planche.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#419
Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Une représentation de La Sainte Famille en biscuit polychrome sous cloche.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/50 -
#680
“Man met manden”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et paniers”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/100 -
#83Comtesse
Een cartelklok van zwartgelakt hout in de geest van Neuchatel met vergulde versieringen. Met slinger en sleutel.
Une horloge cartel en bois laqué noir dans l’esprit de Neuchatel au décorations dorées. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 39 + 14 cmEstimate: € 100/120 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,20 ct. en met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,20 ct et de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 700/800 -
#674Gustaaf Helinck
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#80
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 18,91 gEstimate: € 600/800 -
#487
Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee diepe. Decors van bloemen en tuinen op de vleugel en een draak op het plat. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Randschilfers.
Un lot de six assiettes en porcelaine Imari dont deux assiettes profondes. Décors de fleurs et jardins sur les ailes et dragon sur le plat de l’assiette. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 & 24,5 cmEstimate: € 60/80