Similar lots by type
-
#514
“Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.
Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 400/700 -
#159
“Charakterkopf”. Een expressieve bronzen buste op een wit marmeren sokkel. Naar het voorbeeld van Franz Wavier Messerschmitt.
"Charakterkopf". Un buste expressif en bronze sur un socle en marbre blanc. D’après l’exemple de Franz Wavier Messerschmitt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#188Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
“Diana”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met opschrift ‘hors concours’.
"Diane". Une statue en bronze à patine brune. Signé et avec inscription 'hors concours'.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 300/400 -
#115
“De kunstenaar”. Een bronzen beeldje op houten sokkel. Onder stolp.
"L'artiste". Une statue en bronze sur un socle en bois. Sous cloche.No longer availableDim. h: 21 (beeld) 40 cm (stolp)Estimate: € 60/100 -
#183
“Cupido”. Een bruingepatineerd bronzen groep op (losse) grijs marmeren sokkel, versierd met bronzen golfmotieven.
"Cupidon". Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre gris (détaché), décoré de motifs de vagues en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#163
“Leeuwinnen”. Een gepatineerd bronzen groep.
"Lionnes". Un groupe en bronze patiné.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 850/950 -
#298
Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de table en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#88
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl met vijf lichtarmen.
Paire d'appliques en bronze de style Louis XV à cinq bras de lumière.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300/320 -
#233
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#437
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#314
Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.
Deux mortiers en bronze différents avec pilon.No longer availableDim. H: 7-13cmEstimate: € 35/45 -
#521
“Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.
"Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#517
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
"Mercure". Statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, ornée d'un décor en relief dans une frise. D'après une oeuvre de Jean de Bologne.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 700/800 -
#113
Een zittend hondje van gepatineerd brons.
Un chien assis en bronze patiné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#91
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux et ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/220 -
#511
“Steigerende paarden”. Twee groen gepatineerde bronzen beelden.
"Chevaux cabrés". Deux statues en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 550/600 -
#193
“De gebroken eitjes”. Een art deco groepje van brons en ivorine op sokkel van roze en bruine onyx. Gesigneerd ‘Mednat’. Beschadiging aan een hoek achteraan.
"Les Oeufs Cassés". Un groupe art déco en bronze et ivoire sur une base d'onyx rose et marron. Signé 'Mednat'. Dommages à un coin à l'arrière.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 200/300 -
#351
“Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.
“Petit oiseau” . Une statue en bronze viennois polychrome sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 80/120 -
#477
Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alphonse Mucha.
Deux plaques de bronze de style Art Nouveau d'après l'oeuvre d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 8,5 x 23 cmEstimate: € 360/380 -
#157Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 600/800 -
#174
Een Heilig-Hartbeeld van bruingepatineerd brons.
Une statue du Sacré-Cœur en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200/240 -
#471
Een paar vazen van Japans brons met email champlevé-decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Paire de vases japonais en bronze à décor d'émaux champlevés. Marqué en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 220/240
Other lots in this auction
-
#389
“Abstract landschap”. Pastel op board. In de stijl van André Lhote.
"Paysage abstrait". Pastel sur panneau. Dans le goût d'André Lhote.No longer availableDim. 31 x 37 cmEstimate: € 100/120 -
#64Peeters
“Vechtende hanen”. Olieverf op doek.
Combat de coqs. Huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#599Rufin StevensPeriod: 1926 - 2001
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#345
Vier recente kopieën naar XVIIe eeuwse apothekerspotten van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt Clin-Midy.
Quatre exemplaires récents d'après des pots d'apothicaire du XVIIe siècle réalisés en faïence multicolore. Marqué Clin-Midy en bas.No longer availableDim. h: 22 en 13 cmEstimate: € 25/40 -
#486Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.
Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.No longer availableDim. 212 x 146 cmEstimate: € 250/400 -
#420
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met robijn, saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de rubis, de saphirs et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 250/300 -
#246
Een tweedelige mahoniehouten vitrine met onderaan een paneeldeur, bovenaan een beglaasde deur met latwerk. Engeland, tijdperk Victoria.
Une vitrine en acajou en deux parties avec une porte à panneaux en bas, une porte vitrée avec treillis en haut. Angleterre, ère Victoria.No longer availableDim. 199 x 81 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#692
Een paar stoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chaises en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 40/60 -
#161Val Saint-Lambert
Grote kelkvormige vaas op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht purperrood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.
Grand vase de forme calice sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge violacé dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 800/1200 -
#657Thulin
Twee art deco vazen van Belgisch aardewerk.
Deux vases art déco en faïence belge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 35/45 -
#184P. Bosmans
“Boszicht met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de forêt avec étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#610
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)Estimate: € 120/200