#452“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
#559Inn Decleer“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#578Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#684Een klein enkelschots slagpingeweer. Antwerpse fabricage.
#121A. CarliEen marmeren vrouwenbuste van A. Carli.
#180Van EsserEen 18 K geelgouden schakelarmband met hanger. Gesigneerd.
Un bracelet à maillons en or 18 K avec petit pendentif. Signé.No longer availableDim. 89,70 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#192Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Les sans-travail”. Ets. Genummerd 73/100 en gesigneerd buiten de plaat.
“Les sans-travail”. Eau-forte. Numérotée 73/100 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#283Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.
#600Goebel, Germany“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
#185Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#457Ceremonieel masker uit Noord-Oost Congo. Op metalen staander.
Masque de cérémonie du Nord-Est du Congo. Sur support métallique.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 80