Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zevendelig toiletstel van geslepen kleurloos en mauve kristal. Frans werk.

Een zevendelig toiletstel van geslepen kleurloos en mauve kristal. Frans werk.

Une garniture de toilette en cristal incolore et mauve taillé. Travail français.
Dim. h: 16 cm
SKU: 2310180021.
Category: Kristal.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #723
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt. In origineel etui en met certificaat. Genummerd 17/250. Met presenteerspiegel.

    Une grande coupe en cristal vert et incolore taillé. Porte une marque. Dans son étui d’origine et avec certificat. Numéroté 17/250. Avec un miroir de présentation.
    No longer available
    Dim. Ø: 38,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.

    Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #389
    Val Saint- Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal.

    Un pied de lampe en cristal bleu.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #415
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Une paire de candélabres en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een reeks van zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.

    Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #793

    Een vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. We voegen er een hartvormig kleurloos onderzettertje van Val St. Lambert aan toe.

    Un vase en cristal mauve et incolore taillé. Nous ajoutons un sous-plat en forme de coeur, Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #382

    Een reeks van acht kristallen glazen met een geslepen en verguld decor. Murano.

    Suite de huit verres en cristal taillé et doré. Murano.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #788

    Een karaf en een asbak van geslepen kristal, respectievelijk rood en bruin roodbruin gekleurd in de massa. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé rouge et brun. Le deuxième porte la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 21 & Ø: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Twee designcoupes van mauve en kleurloos Italiaans kristal.

    Deux coupes design en cristal mauve et incolore italien.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #47

    Een lot kristal, bestaande uit een geribde rode vaas van Val St. Lambert en twee grote en drie kleine gekleurde en geslepen glazen op voet.

    Un lot de cristal, comprenant un vase rouge côtelé Val St. Lambert, deux grands et trois petits vases de couleur taillé sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #797

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #417

    Een lange geslepen groene vaas en een kleine gegoten vaas van geel kristal. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.

    Un grand vase en cristal taillé vert et un petit vase en cristal moulé jaune. le deuxième porte la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 11,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #418

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant un vaporisateur à parfum, une bonbonnière et un carafon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #28

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #409

    Een glazenservies van geslepen kristal in vier formaten, waarbij een model met groene kelk. +/- 30 stuks.

    Service de verres en cristal taillé aux quatre formats, dont un modèle partiellement vert. ± 30 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #758
    Val St. Lambert

    Twee vazen van geslepen mauve en kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan en met sticker.

    Deux vases en cristal incolore et mauve. Un vase avec une marque sous la base et une étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #3
    Meissener Bleikristal

    Een vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal, versierd met een bloemendecor.

    Un vase en cristal incolore et bleu taillé, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #791
    Val St. Lambert

    Twee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #785
    Val St. Lambert

    Een designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.

    Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #273
    Val St. Lambert

    Een karaf en zes bijpassende glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Op presenteerspiegel. Gemerkt.

    Carafe et six verres assortis en cristal taillé de couleurs différentes. Sur miroir de présentation. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #377

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een dekseldoosje en een driedelig toiletstelletje.

    Un lot de verre et cristal , comprenant cinq vases, une boîte à couvercle et un ensemble de toilette en trois pièces.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #423

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55

Other lots in this auction

  • #558

    Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.

    Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17, 5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213

    Een bronzen krokodil.

    Un crocodile en bronze”.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #266

    Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. Met afneembaar blad.

    Une table en chêne aux pieds tournés et entretoise en H. Avec tablette amovible.
    No longer available
    Dim. 180 x 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #634
    Stephan Gorus

    “Stierengevecht.” Gouache op papier. Gesigneerd.

    ”La corrida”. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 46 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #236

    Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.

    Un miroir en bois à patine blanche et dorée. Style Empire.
    No longer available
    Dim. 103 x 68 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #751

    Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.

    Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    Een schelpvormige schaal en een vide-poche in de vorm van een mosselschelp met een vis. Beide 900‰ zilver. Japans werk. 274,5 + 571 gram.

    Un plat en forme de coquille et un vide-poche en forme de coquille de moule et d’un poisson. Tout deux en argent, 900 ‰. Travail japonais. 274,5 gr + 571 gr.
    No longer available
    Dim. b: 28 & 23 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #515
    Märklin

    Een lot van drie locomotieven voor spoortype HO: - Oostenrijkse elektrische locomotief. Model 3036. In originele doos. - Amerikaanse diesel locomotief. Model 3060. Twee stuks, waarvan één in originele doos.

    Un lot de trois locomotives pour rails HO: Locomotive autrichienne électrique. Modèle 3036. Dans sa boîte d’origine. Locomotive américaine, diesel. Modèle 3060. deux pièces, dont une dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #765

    Een lot van 58 strips waaronder ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, De Minimensjes’, ‘Buck Danny’ en andere. Vier onder hen in het frans.

    Un lot de 58 bandes dessinées dont ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, ‘De Minimensjes’, ‘Buck Danny’, et autres. Quatre albums en Français.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #390

    Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.

    Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 150 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #565

    Een hond van aardewerk. Tijdperk art deco.

    Chien en faïence. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #294
    Robert Boudry
    Period: 1878-1961

    “Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, pommes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More