Similar lots by type
-
#271Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#257Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#237Hermes, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 160 -
#291Een oude Belgische Rijkswachtskepie. Jaren 50.
Un vieux képi de la gendarmerie belge. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#118Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#157Delvaux, BruxellesEen handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320 / 380
Other lots in this auction
-
#39Royal Kopenhagen“Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.
Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#228Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylisé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 150 / 180 -
#314Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#388Een tandartsboor met pedaalaandrijving.
Une perceuse dentaire avec entraînement par pédale.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#27Een lot van tweeëntwintig borden van Doorniks porselein met een décor à la mouche.
Un ensemble de vingt-deux assiettes en porcelaine de Tournai au décor à la mouche.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#252Een klein masker van gesculpteerd hout, getooid met een vogel. Resten van polychromie. Baoulé, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, orné d'un oiseau. Restes de polychrome. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#138Keramische vaas toegeschreven aan Lap.
Vase en céramique attribué à Lap.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#52“Hoeve in de Kempen”. Olieverf op doek.
Ferme dans le Camoine . Huile sur toile.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#47Limoges, FranceEen paar porseleinen sierborden met een meerkleurig decor van boerenvrouwen in het plat en vergulde motieven op kobaltblauwe achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes décoratives en porcelaine à décor multicolore de paysannes dans le plat et motifs dorés sur fond bleu cobalt sur l'aile. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#133Een groot gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.
Grand lot très varié d’albums de bandes dessinées en Français.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#390Een vergrootglas met een gemshoorn als handvat.
Une loupe avec une corne de chamois comme poignée.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#6Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.
Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 20 / 40

