Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zijde foulard.
Versace

Een zijden foulard.

Foulard en soie.
SKU: 1711200247.
Category: Mode.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #247
Estimate: € 130 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #271

    Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.

    Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #257
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #237
    Hermes, Paris

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 160
  • #291

    Een oude Belgische Rijkswachtskepie. Jaren 50.

    Un vieux képi de la gendarmerie belge. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #118
    Must de Cartier

    Een zijden foulard in originele doos.

    Un foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #157
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.

    Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380

Other lots in this auction

  • #39
    Royal Kopenhagen

    “Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.

    Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #228

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylisé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #314
    Martinus Leonardus Middelhoek
    Period: 1898-1986

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #388

    Een tandartsboor met pedaalaandrijving.

    Une perceuse dentaire avec entraînement par pédale.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #27

    Een lot van tweeëntwintig borden van Doorniks porselein met een décor à la mouche.

    Un ensemble de vingt-deux assiettes en porcelaine de Tournai au décor à la mouche.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #252

    Een klein masker van gesculpteerd hout, getooid met een vogel. Resten van polychromie. Baoulé, Ivoorkust.

    Un petit masque en bois sculpté, orné d'un oiseau. Restes de polychrome. Baoulé, Côte d'Ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #138

    Keramische vaas toegeschreven aan Lap.

    Vase en céramique attribué à Lap.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #52

    “Hoeve in de Kempen”. Olieverf op doek.

    Ferme dans le Camoine . Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 26 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #47
    Limoges, France

    Een paar porseleinen sierborden met een meerkleurig decor van boerenvrouwen in het plat en vergulde motieven op kobaltblauwe achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes décoratives en porcelaine à décor multicolore de paysannes dans le plat et motifs dorés sur fond bleu cobalt sur l'aile. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #133

    Een groot gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.

    Grand lot très varié d’albums de bandes dessinées en Français.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #390

    Een vergrootglas met een gemshoorn als handvat.

    Une loupe avec une corne de chamois comme poignée.
    No longer available
    Dim. l: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #6

    Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.

    Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 31 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More