Other lots in this auction
-
#611
Een antieke zittende Boeddha van verguld en gepatineerd brons.
Un Bouddha assis antique en bronze doré et patine.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#176
Een gebeeldhouwd eikenhouten bureau met opzet in neogotische stijl. Onderaan drie laden en twee deuren, in het opzet een deurtje en twee laden. We voegen er een gebeeldhouwde stoel in barokke stijl aan toe.
Bureau en chêne de style gothique. Le bas à trois tiroirs en ceinture et à deux portes. Le dessus à deux tiroirs et une petite porte. Nous ajoutons une chaise en chêne sculpté dans le même genre.No longer availableDim. 140 x 142 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#45
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met Columbiaanse smaragd van ± 4 ct.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’une émeraude colombienne de ± 4 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 650 / 750 -
#495
Een gevarieerd lot van 33 boeken met betrekking tot cartografie, luchtfoto’s e.a.
Un lot varié de 33 livres en relation avec la cartographie, photos aériennes, e.a.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#543Kartell
Een designlamp van plexiglas, model ‘Bourgie’ naar ontwerp van Flaviani.
Une lampe design en plexi, modèle ‘Bougie’, d’après Flaviani.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#757
Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
Une tête en faïence africaine sur support.No longer availableDim. h: 16 cm (zonder sokkel)Estimate: € 100 / 120 -
#175
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,82 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princesse ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 450 / 550 -
#813
Twee beeldhouwwerkjes van speksteen. Chinees werk.
Deux sculptures en pierre de lard. Travail chinois.No longer availableDim. h: 7 en 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#428
Een metalen reisklokje uit het Zwarte Woud. Gemerkt Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.
Une petite pendule de voyage de la Forêt Noir. Porte la marque Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#295
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#488
Een reeks van vijf Chinees porseleinen schaaltjes. Twee met een haarscheur, waarbij één met randschilfer.
Une série de cinq petits plats en porcelaine de Chine. Deux avec cheveux, un avec un éclat.No longer availableDim. h: 8 cm Ø 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#592
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Composition moderne”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200 / 300