Other lots by Delvaux, Bruxelles
#99Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#191Delvaux, Bruxelles
Een handtas in toile de cuir, model Faust. Met certificaat en stofzak.
#221Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas. Met originele stofzak.
Un sac à main en cuir noir. Avec sac anti-poussière d'origine.No longer availableEstimate: € 200 / 240
#114Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
#77
Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#624
Drie oude motorhelmen, waarbij twee van metaal en één van leer. Jaren ‘60.
#588
Een aktetas, bekleed met krokodillen- en slangenleder.
Une mallette, recouverte de cuir de crocodile et de serpent.No longer availableDim. 10 x 45 x 33 cmEstimate: € 35 / 50
#6
Een cakestand en een dienblad met openklapbare pootjes.
#669
Un lot d'objets et statues en bois sculpté, composé d'un buste africain, d'un cendrier africain à trois têtes, d'un forestier indien sur un éléphant (dégât mineur aux maillons de la chaîne), d'un vase décoratif à décor de dragon et d'une assiette décorative .No longer availableDim. (h: 17 - 51 cm)Estimate: € 40 / 50 -
#9
Drie verschillende officiersstokjes.
#352
Een 830‰ zilveren kandelaar met vijf lichtpunten. 794 gram bruto.
#362Rony Van de Vijver
“Compositie”. Olieverf op drie doeken.
#521
Een perzikvormige Chinees porseleinen zalfdoos naar famille-noire voorbeeld.
#93
#499
Zittende Luba moeder met zogende tweeling. Houten beeld. DRC.
#210
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 14 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et de saphir rose d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 750 / 850 -
#619Nadal
#204
Een verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl.
Un trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220