Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zijden foulard.
Delvaux, Bruxelles

Een zijden foulard.

Un foulard en soie.
Dim. 82 x 86 cm
SKU: 2004210183.
Category: Mode.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #183
Estimate: € 130 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux, Bruxelles

  • #188
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 83 x 86 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #211
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van wit leder.

    Un sac à main en cuir blanc.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 230 / 260
  • #203
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van okergeel leder.

    Un sac à main en cuir jaune ocre.
    No longer available
    Dim. 31 x 35 cm
    Estimate: € 470 / 550

Similar lots by type

  • #191
    Chopard, Genève

    Een zijden foulard in originele doos.

    Un foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 87 x 87 cm
    Estimate: € 130 / 150

Other lots in this auction

  • #681

    Een sierjardinière van tin. Tijdperk art nouveau.

    Une jardinière décorative en étain. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. l: 53 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #571

    Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.

    Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #341

    Een deels verzilverd koperen godslamp, versierd met engelenhoofdjes.

    Une lampe éternelle en cuivre partiellement argenté, décorée de têtes d'anges.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #578

    Een art deco danseres van gepatineerd kunstbrons op arduinen sokkel. Gesigneerd ‘Aleste’.

    Danseuse Art Déco en bronze artificiel patiné sur socle en pierre bleue. Signé Aleste .
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #472
    Max Ernst

    “Surrealistische compositie”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.

    Composition surréaliste . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #502
    N. Gombo

    Twee grote non-figuratieve schilderijen op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.

    Deux grands tableaux non figuratifs sur toile. Signés et datés 2000.
    No longer available
    Dim. 123 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #186

    Een tweeledige mahoniehouten vitrinekast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan een rijkelijk uitgewerkte kuif.

    Une vitrine en acajou à deux niveaux avec deux portes à panneaux en bas et une crête richement élaborée en haut.
    No longer available
    Dim. 218 x 110 x 48 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #73
    Leon Van Eyck

    Twee smeedijzeren sierstukken met rozenranken. De grootste gesigneerd.

    Deux ornements en fer forgé avec des vignes roses. Le plus grand signé.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #518

    Een staande Quan Yin van gepolychromeerd hout.

    Un Guan Yin debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #673

    Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.

    Un briquet et un cendrier en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #27

    Een art nouveau vaas van glaspasta.

    Un vase en pâte de verre Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #424
    Bertha Schiltz
    Period: Antwerpen 1901 - 1990

    “Oosterweel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    Oosterweel . Huile sur panneau. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More