Similar lots by type
-
#247Versace
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#291
Een oude Belgische Rijkswachtskepie. Jaren 50.
Un vieux képi de la gendarmerie belge. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#118Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#157Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#271
Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#257Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140
Other lots in this auction
-
#351
Een platte ronde siervaas van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase décoratif rond plat en faïence émaillée. Années 1970. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 28 cmEstimate: € 45/55 -
#138
Keramische vaas toegeschreven aan Lap.
Vase en céramique attribué à Lap.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/240 -
#38Val St. Lambert
Een designschaal van rood en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un bol design en cristal rouge et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#326
Een Louis-Philippe étagère met vier niveaus. Een lade in de bovenste gordel. XIXde eeuw.
Une étagère Louis-Philippe à quatre niveaux. Un tiroir dans la ceinture supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 137 x 105 x 47 cmEstimate: € 200/300 -
#308Capodimonte
“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#393
Drie glaspasta vazen, waarvan één gemerkt Müller Frères, één in de geest van Loetz en één naar Romeins voorbeeld.
Trois vases en pâte de verre, un marqué Müller Frères, un dans l'esprit du Loetz et un d'après l'exemple romain.No longer availableDim. H. 21,5 - 19 - 13 cmEstimate: € 50/80 -
#306
Een kwartrond bibliotheektrapje met met kalfsleder beklede treden
Une échelle de bibliothèque quart-de-rond avec des marches recouvertes de cuir de veau.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 100/150 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 28,17 gEstimate: € 1300/1500 -
#277
“Danseresje”. Art deco beeldje van brons met marmeren sokkel.
Danseuse . Figurine Art Déco en bronze avec socle en marbre.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 100/150 -
#3Goebel, Germany
“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/60 -
#206
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/280 -
#98Wiskemann, Bruxelles
Een zeer uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen. In ménagère.
Un couvert en métal argenté très élaboré, complet pour douze personnes. En ménagère.No longer availableEstimate: € 120/200