Similar lots by type
-
#168Delvaux, BruxellesEen portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.
Un portefeuille - porte-cartes en cuir croustillant, modèle le Mutin . Avec cache anti-poussière.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 320 / 360 -
#104Delvaux, BruxellesEen zijden sjaal.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#221Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
Un tshako antique avec des plumes. France (?)No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#143Delvaux, BruxellesEen ‘Bucket bag’ van toile de cuir.
Un sac seau de Toile de Cuir.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#133Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#128Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#500Yves Saint LaurentEen halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.
Un collier avec des perles en bois. Marqué et avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#208Een oude paraplu met 800‰ zilveren handvat. Belle epoque.
Ancien parapluie avec manche en argent 800/1000. Belle époque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#178Delvaux, BruxellesEen portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.
Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.No longer availableDim. 12 x 10,5 cmEstimate: € 320 / 360 -
#158Delvaux, BruxellesEen grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.
Un grand sac à rabat en cuir marron, modèle Louise Baudrier .No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 350
Other lots in this auction
-
#580Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.No longer availableDim. 201 x 117 cmEstimate: € 80 / 100 -
#316Lescrauwaet“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#685Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30 / 40 -
#62Bie“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage de polders . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#144Mosin NagantRussische geweer 1944. W.O. II. Onklaar gemaakt.
Fusil russe 1944. Seconde Guerre mondiale. Désactivé.No longer availableDim. L. 103 cmEstimate: € 40 / 60 -
#63Een paar aardewerken jardinières met een reliëfdecor van palmen op een lichtblauwe achtergrond. Eén met randschilfer.
Paire de jardinières en faïence à décor en relief de palmiers sur fond bleu clair. L'une à éclat.No longer availableDim. Ø: 18 cm h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#575Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Oeil de boeuf incrusté de nacre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#32Pol MarijnissenPeriod: °1943“Stilleven met peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux poires . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#247“Dansende faun”. Een bronzen beeld naar voorbeeld van Massimiliano Soldani Benzi.
Faune dansante . Une statue en bronze d'après l'exemple de Massimiliano Soldani Benzi.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#619“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#332Een lot van vijftien houten presenteerblokjes uit de reeks van M.I. Hummel in diverse maten.
Un lot de quinze cubes de présentation en bois de la série par M.I. Hummel dans différentes tailles.No longer availableDim. h: 4, 8 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#239“Molenbeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘82.
Molenbeek . Aquarelle sur papier. Illisiblement signée. Datée 82.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40 / 50

