Similar lots by type
-
#158Delvaux, BruxellesEen grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.
Un grand sac à rabat en cuir marron, modèle Louise Baudrier .No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 350 -
#208Een oude paraplu met 800‰ zilveren handvat. Belle epoque.
Ancien parapluie avec manche en argent 800/1000. Belle époque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#178Delvaux, BruxellesEen portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.
Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.No longer availableDim. 12 x 10,5 cmEstimate: € 320 / 360 -
#128Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#500Yves Saint LaurentEen halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.
Un collier avec des perles en bois. Marqué et avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#143Delvaux, BruxellesEen ‘Bucket bag’ van toile de cuir.
Un sac seau de Toile de Cuir.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#168Delvaux, BruxellesEen portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.
Un portefeuille - porte-cartes en cuir croustillant, modèle le Mutin . Avec cache anti-poussière.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 320 / 360 -
#221Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
Un tshako antique avec des plumes. France (?)No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#104Delvaux, BruxellesEen zijden sjaal.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#133Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 150
Other lots in this auction
-
#59R. Van der Cruyssen“Nachtelijk straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Scène de rue nocturne. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#91Een opgezette schildpad.
Une tortue empaillée.No longer availableDim. L. 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#656Een kleine gepolychromeerde en goudgepatineerde houten commode met twee geaccoleerde laden.
Petite commode en bois polychrome patiné or avec deux tiroirs isolés.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#660AtlantaEen staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.
Horloge murale dite Friese staartklok. Cadran en cuivre jaune. Avec poids et balancier. Années 50.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 25 / 50 -
#262Leon AbryPeriod: 1857 - 1905“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue parc . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#489“Erotische scène”. Een lithografie(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
Scène érotique . Une lithographie (?). Monogrammée J.S. .No longer availableDim. 150 x 144 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532Victor GrigorovPeriod: 1939 - 2002“Personages”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
Personnages . Technique mixte sur papier. Signé et daté '96.No longer availableDim. 98 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51Een oude telefoon. Rood gelakt. Slijtage.
Un vieux téléphone. Peint en rouge. Usure normale.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#490“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250 / 350 -
#435Een lot van drie stenen Boeddha-hoofden.
Un lot de trois têtes de Bouddha en pierre.No longer availableDim. h: 30 & 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#34Frantz CharletPeriod: 1862-1928“Moeder en kind in een Hollands havenstadje”. Lithografie. Gesigneerd en “5e staat” buiten de plaat.
Mère et enfant dans une ville portuaire hollandaise . Lithographie. Signée et 5ème état hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#83Een lot Naams aardewerk, bestaande uit twee koffiekannen, waarbij één met zilveren montuur, twee kannetjes, waarbij één met deksel en een kommetje. Zeer lichte randbeschadigingen hier en daar, één koffiekan met grotere beschadiging. XIXe eeuw.
Un lot de poterie de Namur, composée de deux pichets à café, un avec monture en argent, deux pichets, un avec couvercle et un bol. Très léger dommage de bord ici et là, une cafetière avec plus de dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 80 / 120

