Similar lots by type
-
#168Delvaux, BruxellesEen portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.
Un portefeuille - porte-cartes en cuir croustillant, modèle le Mutin . Avec cache anti-poussière.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 320 / 360 -
#143Delvaux, BruxellesEen ‘Bucket bag’ van toile de cuir.
Un sac seau de Toile de Cuir.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#221Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
Un tshako antique avec des plumes. France (?)No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#208Een oude paraplu met 800‰ zilveren handvat. Belle epoque.
Ancien parapluie avec manche en argent 800/1000. Belle époque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#128Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#104Delvaux, BruxellesEen zijden sjaal.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#500Yves Saint LaurentEen halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.
Un collier avec des perles en bois. Marqué et avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#158Delvaux, BruxellesEen grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.
Un grand sac à rabat en cuir marron, modèle Louise Baudrier .No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 350 -
#133Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#178Delvaux, BruxellesEen portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.
Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.No longer availableDim. 12 x 10,5 cmEstimate: € 320 / 360
Other lots in this auction
-
#489“Erotische scène”. Een lithografie(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
Scène érotique . Une lithographie (?). Monogrammée J.S. .No longer availableDim. 150 x 144 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie”. Een collage, olieverf op paneel en met röntgenfoto’s van de dochter van de kunstenares.
Composition . Un collage, huile sur panneau et avec radiographies de la fille de l'artiste.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Lladro“Drie eenden” & “Bloemenmeisje”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan. Gaaf.
Trois canards & Fille aux fleurs . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolores. Toutes deux marquées en bas. Intact.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#276Een niervormig bijzetmeubeltje van gefineerd hout met twee laden en een roze marmeren blad.
Une table rognon d'appoint en bois de placage avec deux tiroirs et une tablette en marbre rose.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#264“Christus aan het kruis”. Een litho naar werk van Albert Servaes.
Le Christ en croix . UNe litho d'après Albert Servaes.No longer availableDim. 63 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#321Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#515Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#583Een bronzen baviaan in modernistische stijl.
Un babouin en bronze de style moderniste.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 360 / 400 -
#252Theo De Cooremeter“Herfstzicht aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue d'automne au bord du canal . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 105 x 102 cmEstimate: € 150 / 200 -
#478Drie benen beeldjes: een keizer en keizerin en een ander. Chinees werk.
Trois statues en os: un empereur et une impératrice et une autre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#86Een verguld houten faldistorium met kussen.
Un faldistorium en bois doré avec coussin.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 100 -
#406Een mechanisch geweven wandtapijt met een romantiserend landschap in het decor.
Une tapisserie tissée mécaniquement avec un paysage romantique dans le décor.No longer availableDim. 128 x 214 cmEstimate: € 100 / 120

