Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zijden foulard.
Gianni Versace

Een zijden foulard.

Un foulard en soie.
SKU: 1512200133.
Category: Mode.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #133
Estimate: € 130 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #158
    Delvaux, Bruxelles

    Een grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.

    Un grand sac à rabat en cuir marron, modèle Louise Baudrier .
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #500
    Yves Saint Laurent

    Een halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.

    Un collier avec des perles en bois. Marqué et avec cache-poussière.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #178
    Delvaux, Bruxelles

    Een portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.

    Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.
    No longer available
    Dim. 12 x 10,5 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #168
    Delvaux, Bruxelles

    Een portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.

    Un portefeuille - porte-cartes en cuir croustillant, modèle le Mutin . Avec cache anti-poussière.
    No longer available
    Dim. 8 x 11 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #143
    Delvaux, Bruxelles

    Een ‘Bucket bag’ van toile de cuir.

    Un sac seau de Toile de Cuir.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #104
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden sjaal.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #221

    Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)

    Un tshako antique avec des plumes. France (?)
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #131
    Hermes, Paris

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #208

    Een oude paraplu met 800‰ zilveren handvat. Belle epoque.

    Ancien parapluie avec manche en argent 800/1000. Belle époque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #128
    Must de Cartier

    Een zijden foulard in originele doos.

    Un foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150

Other lots in this auction

  • #483

    Vijftien diverse porseleinen borden met Chinese en Japanse decors. Chinees werk.

    Quinze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations chinoises et japonaises. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #400
    Micheline Minne

    “Opgaande trap in groen en blauw”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.

    Escalier en vert et bleu . Huile sur toile. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. 110 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een gebeeldhouwd houten hallspiegel, versierd met vogels. In de stijl van het Zwarte Woud. Eén vogel gerestaureerd.

    Miroir de vestibule sculpté décoré d’oiseaux. Dans le style de la Forêt Noire. Une restauration à un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #674

    “Schets met hand”. Potlood op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Esquisse à la main. Crayon sur papier. Signé illisiblement.
    No longer available
    Dim. 20 x 13,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #176

    Een mahoniehouten Lodewijk XVI commode met drie laden en een grijs marmeren blad. Ingelegd met een fruithouten bies. Messingen schoeisel.

    Commode Louis XVI en acajou ouvrant à trois , incrusté d’un filet en bois fruitier. Tablette en marbre gris, pieds chaussés de laiton.
    No longer available
    Dim. 83 x 105 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #349
    Nicolas Guerard
    Period: 1680 - 1738

    “Hephaistos/ Vulcanus”. Een antieke gravure.

    Hephaistos / Vulcanus . Une gravure ancienne.
    No longer available
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #699

    “Abstracte dieren”. Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.

    Animaux abstraits . Quelques dessins à l'encre sur papier. Signé et daté 93.
    No longer available
    Dim. 16 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #68

    Een aardewerken siervaas met een gepolychromeerd decor van bladeren en vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje en twee bladeren licht beschadigd.

    Un vase en faïence à décor polychrome de feuilles et d'oiseaux en haut relief. Un bec et deux feuilles légèrement abîmés.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #280

    Drie verschillende munten waaronder: Arabië, Bostra, Filips II Caesar 244-216. Brons 245/246. 6,13 g. Fenicië, Dora. Trajan 98-117. Brons. BMC 32. 12,94 g. Judea, eerste opstand tegen Rome 66-70. Brons 69, Jerusalem. AJC 30. 5,85 g.

    Trois pièces différentes dont: Arabie, Bostra, Philipe II César 244-216. Bronze 245/246. 6,13 g. Phénicie, Dora. Trajan 98-117. Bronze. BMC 32. 12,94 g. Judée, Première révolte contre Rome 66-70. Bronze 69, Jérusalem. AJC 30. 5,85 g.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • Swarovski

    “Columbine”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 2000. Met sokkeltje.

    No longer available
    Dim. 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281
    Alfa, Italy

    Een driedelig klokstek van porselein en goudgepatineerd metaal, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, naar antiek Limoges-voorbeeld.

    Cloche en trois parties en porcelaine et métal patiné or, composée d'une pendule et de deux cassolettes, d'après un ancien exemple de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #638

    Een diepe schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor.

    Un plat en porcelaine japonaise profonde à décor multicolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More