#457
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#71
Een divers lot dozen van hout en metaal. Bijgevoegd een koperen kruithoorn.
Lot de boîtes diverses en bois et en métal. On ajoute une corne à poudre en cuivre.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#13
#815
Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#403
Een lot van zes kleine bodemvondsten.
Lot de six petites pièces de fouille.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#266
Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.
#628
Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
#794
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#806
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#323
Een groot lot verzilverd metaal en tafelgerei w.o. een hors d’oeuvreschaal met glazen compartimenten, schotels, een voorsnijbestek van stainless steel en hoorn, groenteschalen van Wiskemann, servetringen, lepeltjes enz.enz.
#149Fernand Comhaire
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 05/97
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé et daté 05/97.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80/120