Similar lots by type
-
#271Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#237Hermes, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 160 -
#157Delvaux, BruxellesEen handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#291Een oude Belgische Rijkswachtskepie. Jaren 50.
Un vieux képi de la gendarmerie belge. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#247VersaceEen zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#257Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 140
Other lots in this auction
-
#280Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,42 ct.No longer availableDim. 9,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#342Een studie van Antwerpse Mariabeelden op straathoeken, inkt op papier. Gesigneerd.
Une étude des statues anversoises de la Vierge Marie au coin des rues, encre sur papier. Signé.No longer availableDim. h: 33 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68“’s Lands Glorie”. Albums met chromo’s. 6 delen compleet.
‘s Lands Glorie . Albums avec chromos. 6 volumes complets.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#264J.D. MolenaerTwee schilderijen. “Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Deux tableaux. Navires dans le port . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 28 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361“Robotank-Z”. Een tinnen speelgoedrobot met opwindmechanisme. In originele doos. Jaren ’60. Werkende staat, gebruikssporen.
Robotank-Z . Robot jouet en tôle avec mécanisme de remontage. Dans la boîte d'origine. Années 1960. État de fonctionnement, traces d'utilisation.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#319Peter Van Goethem“Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Poupée Wayang . Pastel sur papier. Signé et daté 81.No longer availableDim. 24 x 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#300Baume & MercierEen 18 karaats wit gouden verdoken dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. Met originele doos en met twee verlengstukken.
Une montre cachée pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Avec boîte d'origine et avec deux extensions.No longer availableDim. 40,85 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#314Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#14Katja“Vroom meisje”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994
Fille pieuse . Pastel sur papier. Signé et daté 1994No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#152Richard Viandier“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#160Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#4Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30 / 50

