Similar lots by type
-
#271
Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#291
Een oude Belgische Rijkswachtskepie. Jaren 50.
Un vieux képi de la gendarmerie belge. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#157Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#257Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#237Hermes, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150/160 -
#247Versace
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140
Other lots in this auction
-
#88Boch Frères Keramis
Art deco vaas van aardewerk met reliëfdecor. Gemerkt BFK, decor D3022, reliëfmerk 15 A/D.
Vase Art Déco en faïence à décor en relief. Marqué BFK, décor D3022, marque en relief 15 A / D.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#342
Een studie van Antwerpse Mariabeelden op straathoeken, inkt op papier. Gesigneerd.
Une étude des statues anversoises de la Vierge Marie au coin des rues, encre sur papier. Signé.No longer availableDim. h: 33 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#206
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/280 -
#222
Een bronzen kreeft.
Un homard en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 190/210 -
#263
“Dame met hoed”. Een gesculpteerd albasten buste op zwart marmeren sokkel. Begin XXe eeuw.
Dame au chapeau . Un buste en albâtre sculpté sur un socle en marbre noir. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/250 -
#265
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,06 ct.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 160/200 -
#379
Drie moderne werken zonder lijst.
Trois œuvres modernes sans cadre.No longer availableDim. 74 x 115 en 70 x 50 en 47 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#241Royal Doulton, England
“Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.
" Grand manner ";" Rhapsody ";" Laura ";" Lady April ";" Fleur ". Une série de cinq figurines en porcelaine multicolores. Marquées en bas."No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 170/180 -
#290
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguetten en princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,92 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants et de princesses d'un poids combiné de + - 0,92 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 600/700 -
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40/60 -
#348
Twee verschillende vaasjes van Booms glas. Jaren ‘60.
Deux vases en verre de Boom différents. Années 1960.No longer availableDim. h: 21 & 24 cmEstimate: € 60/80 -
#311
Een Chinees gesculpteerd houten rokersstelletje met een lampje, gedragen door een draak. Schade aan de kap.
Une garniture de fumeur en bois sculpté chinoise sertie d'une lampe, portée par un dragon. Abat-jour endommagé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 50/80