Similar lots by type
-
#157Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#247Versace
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#271
Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#291
Een oude Belgische Rijkswachtskepie. Jaren 50.
Un vieux képi de la gendarmerie belge. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#237Hermes, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150/160 -
#257Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140
Other lots in this auction
-
#195
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met email.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'émail.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250/300 -
#317
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#120
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,22 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 600/700 -
#256
Een ronde tafel met centrale vierpoot. Intarsia van diverse houtsoorten. Het blad ingelegd met stermotieven van ebbenhout en been. Ø 115 cm
Une table ronde à quatre pieds centraux. Intarsia de différents types de bois. Le plateau incrusté de motifs étoiles d'ébène et d'os. Ø 115 cmNo longer availableDim. h: 76 cm Ø 115 cmEstimate: € 200/300 -
#55
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting en twee 18 karaats geel gouden ringen.
Une chaîne de montre en or jaune 18 carats et deux bagues en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,92 gEstimate: € 240/280 -
#68
“’s Lands Glorie”. Albums met chromo’s. 6 delen compleet.
‘s Lands Glorie . Albums avec chromos. 6 volumes complets.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#181
Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Une défense brute d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0025/2019. 12,2 kg.No longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#1
“Pulcino”. Oranje vogel van mondgeblazen glas op koperen pootjes. Jaren 60. Naar het ontwerp van Allessandro Pianon. Minuscule schilfer aan linkeroog.
Pulcino . Oiseau orange en verre soufflé à la bouche sur pieds en cuivre. Années 1960. Conçu par Allessandro Pianon. Eclat minuscule à l'oeil gauche.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200/300 -
#366
“Gestileerde olifant”. Geschilderd hout. Herstelling aan slurf.
Éléphant stylisé . Bois peint. Réparation à la trompe.No longer availableDim. H. 153 cmEstimate: € 40/60 -
#44
“Personage”. Een ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’. (1873 - 1949)
Personnage . Une étude colorée sur papier. Porte une signature: Willy Sluiter . (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#376
Een armstoel van leder, canvas en metaal. Slijtage en op te frissen.
Un fauteuil en cuir, toile et métal. Usure et à rafraîchir.No longer availableDim. 100 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#352
“Stilte”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 4/5.
Silence . Une gravure. Signée illisiblement à l'extérieur de la planche. Numérotée 4/5.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 40/50