#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#670Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
#530Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
#540Heriz
#490Zandjan
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#780
#720Ardebil
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#716
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#680Indo-Meshed
#470
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#475Hamadan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#770
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 336 x 120 cmEstimate: € 100 / 160
#713
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
#136
“Jachtscène”. Een wandkleed uit de XIXe eeuw. We voegen er een detail van een tapisserie uit de XVIIe eeuw aan toe.
“Scène de chasse”. Tapisserie du XIXe siècle. Nous ajoutons un fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle.No longer availableDim. 145 x 187 & 50 x 101 cmEstimate: € 60 / 100 -
#176
#979
Een lot van drie oude handtasjes van krokodillenleer.
#1055
Une table de jeu en noyer sculpté avec tablette abattante et revêtement de la tablette en feutre vert.No longer availableDim. 73 x 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
#689
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
#751Goebel
”Trois filles”. Un groupe en porcelaine polychrome d’après une oeuvre de M.I.Hummel.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#54Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Le Berger”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
#377
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#1066
Een fraai hallbankje van gesculpteerd eikenhout.
Un banc de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. 110 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#846Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#661
Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50 / 60