#260Een 18 kt witgouden ring bezet met een peervormige diamant van +- 0,60 ct.
'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#587Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
An 18 kt white gold necklace set with diamonds totaling 0.77 ct. DVVS1. -
#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant.