Other lots by Kayseri
#349“Kinderportret”. Olieverf op doek. Waarschijnlijk rond 1700.
”Portrait d’un enfant”. Huile sur toile. Probablement vers 1700.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#647Een flesvaas van celadonporselein met een reliëfdecor van draken.
#37Een lot van vier verschillende oude koffiemolens.
#776“La Laitière”. Een groep van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#546Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#796Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
#711Een Imarischotel op voet met gekartelde rand. Omstreeks 1900.
#783Een art deco lampje van smeedijzer met een bolle glazen lampenkap.
#155Een 18 karaats twee kleurige geel gouden halssnoer met bijpassende armband.
Un collier et bracelet assorti en or 18 ct.No longer availableDim. 32,67 gEstimate: € 700 / 900 -
#3Royal Doulton“Town crier”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Town crier”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#427Val St-LambertEen Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
Une coupe Art Déco en verre vert fumé.No longer availableDim. diam: 32 cm H 12 cmEstimate: € 30 / 35