Other lots by Kayseri
Other lots in this auction
-
#334Jos Tenoe“Plattelandszichten” & “Buildraagster”. Drie aquarellen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd 1918
”Scènes de campagne “ & “Débardeur”. Trois aquarelles sur papier. Signés et datés 1918.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#787LladroEen kat en een ezel van porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een meisje in een nachthemd in dezelfde stijl aan toe, gemerkt “Made in Spain”.
Un chat et un âne en porcelaine. Marque sous la base. Nous ajoutons une statue d’une jeune fille dans sa robe de nuit dans le même esprit, marquée ‘Made in Spain’.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#147Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#272Christine Fonteyne-PoupaertPeriod: 1897-1968“Bloemenstilleven”. Pastel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271Een Art-Deco lampje met twee kindjes op een marmeren voet.
Une petite lampe Art Déco sous forme de deux enfants sur socle en marbre.No longer availableDim. 18 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#186Een eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 158 x 150 x 43 cmEstimate: € 50 / 100 -
#406Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#709Een reeks van twaalf ingekaderde figuren van een verhalenkalender naar werken van Felix Timmermans.
Une série de douze figures encadrés d’après un calendrier par Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#651Kleine kristallen luchter.
Un petit lustre en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#49Mennings“Koe”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Munnings.
”Vache”. Huile sur panneau. Porte une signature: Munnings.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#361Een kleine terrine van veelkleurig porselein. Met deksel en onderschaal. Royal Crown Derby, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Une petite terrine en porcelaine polychrome avec couvercle et sous-plat. Royal Crown Derby, XIXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#712Victor Abeloos“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 200 / 300

