Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes met een totaalgewicht van 4020 gram.

Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.

A silver 86-piece cutlery marked 800 and DB in 4 boxes, with a total weight of 4020 grams.
Dim. 800‰
SKU: 2305230137.
Category: Zilver.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 2000 / 2500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #173

    Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.

    Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.
    No longer available
    Dim. 1480g 800‰
    Estimate: € 650 / 750
  • #172

    Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.

    A varied lot of silver cutlery with a total weight of 1555 g.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #199

    Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.

    A varied lot of 4 boxes with silver cutlery and desk set.
    No longer available
    Dim. l 33 x d 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147
    Wolfers Fréres

    Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.

    A lot of silver consisting of 6 cutlery boxes, Art-Deco, 96 pieces, Wolfers Fréres, Bruxelles, marked A800 with a total weight of 3900 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1750 / 2250
  • #204

    Een dessertbestek met zilveren heften bestaande uit een taartschep en 6 dessertvorkjes in origineel etuit.

    A dessert cutlery with silver handles consisting of a cake server and 6 dessert forks in original case.
    No longer available
    Dim. l 30 x b 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #507

    Een gevarieerd lot zilveren tafelattributen waarvan een deel met glas. Totaalgewicht van het zilver is 340 gram.

    A varied lot of silver table attributes, partially in glass. Total weight of the silver is 340 g.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187

    Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.

    A lot of silver Mesh handbags with a total weight of 291 grams.
    No longer available
    Dim. h 18 x b 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #159

    Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.

    A set of dessert cutlery for 18 people with silver handles marked 800 and with German silvermarks.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #153

    Een lot zilver bestaande uit een inktpotje en een sauskom. Birmingham 1903 en 1908.

    A lot of silver consisting of an inkwell and a sauce boat. Birmingham 1903 and 1908.
    No longer available
    Dim. 925‰ Bruto:720g
    Estimate: € 300 / 400
  • #410

    Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.

    A pearl necklace with 6 rows of freshwater pearls and silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 375 / 425
  • #450

    Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.

    A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #223

    Een lot van 2 stuks zilver bestaande uit kommetje, schaaltje beiden gemerkt 800, en een verzilverd metalen karaf gemerkt “O GALLIA”.

    A lot of 2 pieces of silver consisting of a bowl, dish, both marked 800, and a silver plated carafe marked "O GALLIA".
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.

    A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #177
    George William Adams

    Een zilveren eierset met lepeltjes op schaaltje gemerkt London, 1845, Chawner & Co door George William Adams met een totaalgewicht van 1095 gram.

    A silver egg cup set with spoons on a dish marked London, 1845, Chawner & Co by George William Adams with a total weight of 1095 grams.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #163

    Een lot van 32 zilveren koffielepeltjes met een totaalgewicht van 375 gram, 3 verschillende setjes.

    A lot of 32 silver coffee spoons with a total weight of 375 g. Three different sets.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #157

    Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.

    A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.
    No longer available
    Dim. h 20 x l 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #174

    Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.

    Lot of five silver beakers. 380 g.
    No longer available
    Estimate: € 125 / 175
  • #202

    Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.

    A set of 3 crystal fruit bowls on foot with a thin layer of silver, of which 1 foot is damaged, as well as minor edge damage to 1 of the crystal bowls.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167

    Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.

    An oil and vinegar set in a silver holder marked 800, the weight of the foot is 190 grams.
    No longer available
    Dim. h 24 x l 19 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #513

    Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld. Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.

    A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.

    Lot of 9 silver napkin rings. Total weight 275 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #162

    Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.

    A varied lot of cutlery with silver handles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #25

    Een lot van 5 kleine zilveren voorwerpen waaronder een pen/briefopener, een naaldenkokertje en andere. Totaalgewicht 27,7 gram.

    A lot of 5 small silver objects including a pen/letter opener, a needle case and others. Total weight 27.7 grams.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #370

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.26 ct.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #329

    Een celadonkleurige schemerlamp met kap.

    A celadon colored table lamp with shade.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø53cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307

    Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.

    A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #655

    Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .

    light green leaf-shaped bowl, with sticker of Val Saint Lambert from the second half of the last century.
    No longer available
    Dim. 15.5 x 48 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #294
    Sarreguémines

    Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.

    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #678
    Anton Pieck

    Een lot van 36 tekeningreproducties met diverse ontwerpen. Bijgevoegd een boek “Anton Pieck, Zyn leven - Zyn werk”.

    A lot of 36 drawing reproductions with various designs. Attached is a book “Anton Pieck, his life - his work”.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #696

    Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.

    Lot of 3 footstools with upholstery. One with tapestry.
    No longer available
    Dim. 18 x 33 x 27cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #610

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    A mahogany table with contoured top.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #31

    Lot postzegels waarvan een album “Postage stamps of the U.K.”, begin jaren 70; een album “Nederland”; een album DDR; een album “Oostenrijk 1975-1984”.

    Lot of stamps including an album “Postage stamps of the UK”, early 1970s; an album “Netherlands”; an album GDR; an album “Austria 1975-1984”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #541

    Een gebronzeerde mannelijke torso .

    A bronzed male torso.
    No longer available
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #364

    “Portret van een Cairn Terrier.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.B. Gedateerd 1908.

    “Portrait of a Cairn Terrier.” Mixed media on paper. Bears monogram HB Dated 1908.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #407

    Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.

    A figurine of a Buddha head with 4 facial expressions.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More