Other lots in this auction
-
#547
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#781Val Saint-Lambert
Een uiltje (H. 10 cm) van kleurloos kristal en twee wijnglazen van egaal rood kristal.
Un petit hibou en cristal incolore (H 10 cm) et deux verres à vin en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#548L. Ruault
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#445
Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.
Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 5,11 gEstimate: € 600 / 800 -
#580
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#605
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#306
Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
Une série de six chaises style Louis Philippe, revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#752
Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#96
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.No longer availableDim. l : 130, h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#194
Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.
Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 50 / 100 -
#545
Een bronzen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 220 / 280