Other lots in this auction
-
#242Frans Steens
“Kaartspelers in een interieur”. Een glas-in-lood raam. Gesigneerd.
"Joueurs de cartes dans un intérieur". Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 96 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678Goebel, Germany
“Tunefull angel”; “Guiding angel” & “Shining light angel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 359, 357 & 358. Bijgevoegd een engeltje met speelgoedpaard met kaarsje.
"Tune full angel" ; « Ange guide » et « Ange de lumière brillante ». Trois figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No 359, 357 & 358. Ajout d'un ange avec un cheval jouet avec bougie.No longer availableDim. h: 7 & 7,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#485Victoria Ashlea Originals by Goebel
“Trudie”. Een porseleinen pop met muziekdoos. Genummerd 198/200.
" Trudie ". Poupée en porcelaine avec boîte à musique. Numérotée 198/200.No longer availableDim. H:47cmEstimate: € 80 / 100 -
#62P. Landoy
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#559José Olmos
“Surrealistisch werk in het blauw”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Œuvre surréaliste en bleu". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 100 cm x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565
Een paar meerkleurig aardewerken lampenvoeten.
Paire de pieds de lampe en faïence multicolore.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 100 / 120 -
#666
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 450 x 315 cmEstimate: € 300 / 400 -
#483Goebel, Germany
“Viel Glück”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1995. No. 668.
"Viel Glück". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1995. 668.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#222Alphonse Mora
“Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.
« Des arbres au bord d'une rivière ». Dessin au fusain sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 25 / 40 -
#183
“Turnster met hoepel”. Een art deco beeldje van brons en ivorine op bakelieten sokkel. Enkele beschadigingen.
"Gymnaste au cerceau". Statue art déco en bronze et ivoirine sur socle en bakélite. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 240 -
#375
Een paar diepe borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van vogels in een landschap. Eind XVIIIe eeuw. Een met herstelling, de andere met haarscheur.
Une paire d'assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un paysage. Fin du XVIIIe siècle. L'un avec réparation, l'autre avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 40