#38
Een porseleinen groep van een romantisch koppel. Eén haarscheur vooraan. Gemerkt achteraan.
#541
Een Chinese replica van een Gunto type 98.
#318
Een lot van zeven stuks aardewerk van Nimy, bestaande uit kannetjes, vaasjes en een bloemenhouder in de vorm van een boomstronk. Alles gemerkt.
#189
“Stilleven met rozen”. Pastel op papier. XIXe eeuw.
"Nature morte aux roses". Pastels sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 57 (lijst)Estimate: € 140 / 160 -
#128
Een metalen klokje onder een glazen stolp.
#163
“De Venus van Milo”. Een bruingepatineerd bronzen beeld.
"La Vénus de Milo". Une statue en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 700 / 800 -
#377
Een klein balustervaasje van Chinees porselein, versierd met bloemenmotieven in reliëf op een paarsrood glazuur. Onderaan gemerkt.
#544
Een vis van kleurloos Muranoglas.
#184Félix De BaerdemaekerPeriod: 1836 - 1878
"Récolte de foin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#103
Een officierssabel in lederen schede.
#509Bruno VekemansPeriod: 1952-2019
“Drie Jazzmuzikanten”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Trois musiciens de jazz". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 108 x 98 cmEstimate: € 2800 / 3400 -
#561
Een paar mondgeblazen glazen vazen met geschilderd bloemendecor.
Paire de vases en verre soufflé à décor floral peint.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 50