#137
Een sterling zilveren melkkannetje. Gemerkt.
#628
Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#411
#751
Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
#277
Zes diverse beeldjes van polychroom porselein en biscuit.
Six statuettes diverses en porcelaine polychrome et biscuit.No longer availableEstimate: € 40/60 -
”La conquête du cosmos”. Une série de six assiettes, signées ‘S. Dali’. Certification au verso.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 320/360 -
#247
Lot concernant les francs maçons. Objets et documents.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#518
Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#741
Lot de cloisonnés sur cuivre jaune comprenant deux petits vases balustres et un petit pot couvert sur présentoir.No longer availableDim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#285Pazuki London
“Landscape”. Een wintersjaal van wol en zijde.
#514
“Mediterraan”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#73
Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.
Deux pièces de papier-peint antique, motifs en relief.No longer availableDim. L: 77 & 150 cmEstimate: € 80/100