#2Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“De stilte”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/100.
”Le silence”. Une eau-forte. Signée et numérotée.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Vertrek naar het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Départ vers les champs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#298Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.
#58Scailmont, ManageEen art deco lampenvoet van gesatineerd glas.
#386Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#332R. Clarot“Grote Markt Brussel”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Grande Place, Bruxelles”. Une aquarelle. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#99R. Daniel“Meisje in het vensterraam met roos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille dans un vitrail et sa rose”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#129Julien Creytens“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#228Een geisha van gesculpteerd jade.
Une geisha en jade sculptée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Marcel JefferysPeriod: 1872-1924“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Vase et roses”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#434Jos Van den Abeele“Moeder en kind”. Ets. Gesigneerd en genummerd 23/60 buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/60 hors planche.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 20 / 30