Other lots in this auction
-
#369Torii Kiyonaga“Het badhuis”. Een Japanse kleurenhoutsnede.
”Les bains publics”. Une gravure sur bois japonaise polychrome.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#238Een overwegend blauwe Chinese lange hals vaas van porselein met personages en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase à long col chinois en porcelaine, décoration de fleurs et de personnages.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#207Een paar vazen van cloisoné op brons, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Une paire de vases, cloisonné sur bronze, décoration de fleurs polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#3Een lot chinoiserie, bestaande uit een vaasje, drie Fo-hondjes, twee houten beeldjes en een zittende Boeddha.
Un lot de porcelaine chinoise, comprenant un petit vase, trois chiens Fô, deux statues en bois et un Bouddha assis.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#62François Ponsaerts“Naakt in portaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu et portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#192“Inname van een havenstad”. Olieverf op doek. XVIIIde eeuw.
”Saisie d’un village portuaire”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 83 x 130 cmEstimate: € 500 / 800 -
#56Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.
Une paire de fauteuils carrés à revêtement en cuir noir.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#384Sam Herciger“Oosterse wijze.” Pastel en potlood op papier. Gesigneerd.
”Sage oriental”. Pastel et crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12Dirk Baksteen“Veldwijk”. Ets. Gesigneerd en genummerd 20/75 buiten de plaat.
”Veldwijk”. Une eau-forte. Signée et numérotée 20/75 hors planche.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#373Een jeneverkruik van steengoed. Begin XXe eeuw.
Une cruche à genièvre en faïence. Début XXème siècle.No longer availableDim. 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#75Een broche van een dubbele Birmaanse tijgerklauw, bezet met 14 karaats gouden filigraanwerk in de vorm van een muisje, versierd met koraal.
Une broche d’une double griffe de tigre birman, sertie de filigrane d’or en forme de petite souris, décoration de corail.No longer availableDim. 12,37 gEstimate: € 200 / 240 -
#299Alfred Boelaerd“Zittend naakt.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu assis”. Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60

