Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
Een zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
Wolfers Fréres

Een zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.

A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.
Dim. h 8.5 cm 115 gram
SKU: 1911240058.
Category: Zilver.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #58
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Wolfers Fréres

  • #53
    Wolfers Fréres

    Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.

    A set of 12 silver coffee spoons in their original case. Marked with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.
    No longer available
    Dim. l 10.5 cm 135 gram
    Estimate: € 80 / 120

Similar lots by type

  • #147

    Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.

    A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø11.5 cm 575 gram
    Estimate: € 250 / 350
  • #360
    Cartier Paris

    Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.

    A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back.
    No longer available
    Dim. 3 x 2.3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #141

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.

    A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.
    No longer available
    Dim. 3215g - 800‰
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #400

    Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.

    A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm 925‰ 80 gr
    Estimate: € 40 / 60
  • #370

    Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.

    A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #71
    William Hutton & Sons

    Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.

    A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.
    No longer available
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #291
    Delheid

    Een zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.

    A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.
    No longer available
    Dim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155g
    Estimate: € 80 / 120
  • #45

    Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.

    A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.
    No longer available
    Dim. 325g
    Estimate: € 150 / 200
  • #77

    Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.

    A silver bowl with a handle shaped like a snake, marked AP above a lion, a hammer with staff, and another unreadable hallmark.
    No longer available
    Dim. Ø 12.5 cm 215 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #380
    Tavannes watch & Co

    Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.

    A pocket watch with silver case, Tavannes Watch Co. Marked 0.800. In protective case.
    No longer available
    Dim. 800‰ Ø 5.2 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #120

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. D/E VVS1.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct. D/E VVS1.
    No longer available
    Dim. 10,54 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #118

    Een Franse hoorn in geel koper met bijhorende beschermkoffer. Fach Premium FPH-102.

    A French horn in yellow copper with its matching protective case. Fach Premium FPH-102.
    No longer available
    Dim. l 68 x Ø 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #247
    Dynamobel

    Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321.

    An office chair with wheels model ZAS321.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #144
    Kunitomi Utagawa
    Period: 1818-1845

    “Courtisane”. Een Japanse houtsnede op papier. Door Utagawa Kunitomi, leerling van Toyokumi II, met zegels, 1830. Verso opschrift.

    "Courtisan". A Japanese woodcut on paper by Utagawa Kunitomi, student of Toyokuni II, with seals, 1830. Inscription on verso.
    No longer available
    Dim. 34 x 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #142

    “Bloemstilleven met vlinder en frambozen.” Olieverf op koper. 19de eeuw.

    "Flower still life with butterfly and raspberries." Oil on copper. 19th century.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #399

    Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.

    A modernist mirror with a beveled mirror edge.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #351

    Een lot van 3 wijndecanters in hout en metaal.

    A lot of 3 wine decanters in wood and metal.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #41
    Miek Van Orshoven

    “Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.

    "Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #133
    Villeroy & Boch Milano

    Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.

    A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #337

    “Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.

    "Fu Xing". A Chinese porcelain figurine.
    No longer available
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #46

    Een fauteuil bekleed met patroon van leeuwenhoofden.

    An armchair upholstered with a pattern of lion heads.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342

    “Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    “Fishing Boats at Sea”. A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More