Other lots in this auction
-
#118
Een verguld bronzen haardscherm in Lodewijk XVI, versierd met strikken, guirlandes en een wapen met doedelzak en een fakkel.
Un pare-feu en bronze doré Louis XVI, décoration de noeuds, de guirlandes et une arme et cornemuse ainsi qu’une torche.No longer availableDim. 75 x 74 cmEstimate: € 150/200 -
#162René Gonse
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1880. Kleine restauratie.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et daté 1880. Petite restauration.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 150/200 -
#516
Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.
Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. 60 x 118 cmEstimate: € 200/240 -
#557
Een Chinees theepotje van gesculpteerd agaat in de vorm van een pompoen, versierd met bladeren en het handvat in de vorm van een tak.
Une théière chinoise en agate sculptée en forme de potiron, décoration de feuilles et poignée en forme de branche.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 320/380 -
#164F. A. Philippe (?)
“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.
“Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/300 -
#345
Een grote antieke houten plafondlijst.
Partie de lambris ancienne en bois mouluré.No longer availableDim. b: 287 cmEstimate: € 180/200 -
#537
Twee porseleinen bordjes, waarbij het kleine Chinees, met een blauw-wit landschapsdecor, het andere Japans, met een floraal decor. Het eerste met een haarscheur. Beide XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une petite chinoise, avec un décor de paysage bleu et blanc, l’autre assiette est japonaise, avec un décor floral. L’assiette chinoise comporte un cheveu.No longer availableDim. Ø: 16 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,60 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,60 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 1400/1600 -
#791Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40/50 -
#588
Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.
Une série de six netsukés représentant divers métiers. Travail japonais, vers 1900.No longer availableDim. H. 3,5 à 4,5 cmEstimate: € 450/600 -
#526Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#766
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et une tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 180/220