#436
Twee sokkeltjes van gebeeldhouwd hardhout. Chinees werk. Met marmeren blad.
Deux socles en bois dur sculpté à tablettes en marbre. Travail chinois.No longer availableDim. H: 45 & 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#785
Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰. Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx. Et deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#595Nannini
Twee dezelfde hoeden van katoenfluweel.
#298
Een witmetalen kerstboom met twaalf kaarsenhouders.
Un sapin de Noël en métal blanc à douze bougeoirs.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#297
Een opgezette zeekoet uit 1956.
Un guillemot de troïl empaillé de 1956.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 75 / 90 -
#711
Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
#770Il Bisonte
Drie verschillende sigaren etuis van bruin en zwart leder.
Trois différents étuis à cigares en cuir brun et noir.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#54Flora, Wenen
#648
#31
Een groen marmeren lampenvoet.
Un pied de lampe en marbre vert.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#247
#644
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100