Other lots by Delheid
-
#475DelheidTwaalf koffielepeltjes van vermeil. 835‰. Belgisch 1814-1831.
Douze cuillères à café de vermeil. 835‰. Belge 1814-1831.No longer availableDim. 126,65 gEstimate: € 80 / 120 -
#450DelheidEen zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
Une soucoupe en argent. 835‰. En date du 1911-7-1-1961.No longer availableDim. 334,63 gEstimate: € 100 / 130 -
#131DelheidEen zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.No longer availableDim. 4,145 gEstimate: € 2400 / 2600
Similar lots by type
-
#253Een gevarieerd lotje zilver van verschillende gehaltes, bestaande uit 13 lepeltjes van Delheid, 6 lepeltjes van 800‰ met Lodewijk XV-motief, een doosje, een klein vaasje en een schaaltje.
Lot varié d'argent de différentes teneurs, composé de 13 cuillères de Delheid, 6 cuillères de 800‰ à motif Louis XV, une boîte, un petit vase et un plat.No longer availableEstimate: € 10 / 150 -
#488Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Poinçons allemands, 835‰. Charnières du couvercle desserrées.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#98Een ovaal zilveren dienblaadje met gegraveerd decor. 800‰. 566 g.
Un plateau en argent de forme ovale à décor gravé. 800‰. 566 g.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#108Een antieke zilveren schotel met gedreven decor van vruchten. 440 g.
Plat ancien en argent à décor en relief de fruits. 440 g.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 180 / 250 -
#34Een kleurloos kristallen bonboonière met 835‰ zilveren dekselknop. Tijdperk art deco.
Une bonbonière en cristal incolore avec bouton de couvercle en argent 835‰. Epoque Art Déco.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 40 / 60 -
#83Een Sterling zilveren sigarettendoosje met gegraveerd decor. Sheffield, makersmerk Walker & Hall.
Une boîte à cigarettes en argent sterling avec décor gravé. Sheffield, marque d’orfèvre Walker & Hall.No longer availableDim. 8,5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118Een grote en vier kleinere zilveren schotels met gegraveerde decors. 800‰. 1156 g en 1489 g.
Un grand et quatre petits plats en argent à décors gravés. 800‰. 1156 g et 1489 g.No longer availableDim. Ø: 34 & 20 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#58Een zilveren kandelaar met drie lichtpunten 835‰.
Un bougeoir en argent à trois points lumineux 835‰.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Een vierkant schaaltje, gemerkt 84%, Made in Iran en maker, een vierkant en een rechthoekig kaartendoosje van geciseleerd zilver versierd met bloemen en arabesken. Zonder merken. Een slotje en een scharniertje te herstellen.
Un plat carré, poinçonné à 84%, Fabriqué en Iran et artisan, une boîte à cartes de visite carrée et une rectangulaire en argent ciselé à décor de fleurs et d'arabesques. Sans marques. Une serrure et une charnière peuvent être restaurées .No longer availableDim. 304 g 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#505Een paar zilveren kandelaars met gegraveerde decors. Mogelijk Noorse keuren (Trondheim?) (zeer onduidelijk).
Une paire de bougeoirs en argent à décors gravés. Peut-être poinçons de Norvège (Trondheim?) (pas clair).No longer availableDim. h: 33,5 cm - 600 gEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#161Buescher, USAEen altsaxofoon met gegraveerd decor. In instrumentenkist. Met origineel mondstuk.
Un saxophone alto au décor gravé. Dans la boîte à instruments. Avec embouchure d'origine.No longer availableDim. H:167cmEstimate: € 400 / 600 -
#167Willy VandersteenVier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “De Speelgoedzaaier”. Eerste uitgave 1954. Goede staat, slijtage aan rug, nummertje op kaft. Goed blok. Middenste pagina’s los.- “De Ijzeren Schelvis”. Eerste uitgave 1954. Goede staat, nummertje op kaft. Goed blok, middenste pagina’s los.- “De Snorrende Snor”. Uitgave 1959. Goede staat, streepjes op achterkaft. Goed blok.- “De Mottenvanger”. Eerste uitgave nummer 31, 1957. Goede staat, lichte rugslijtage, klein hoekje van achterflap. Goed blok.(..)
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "De Speelgoedzaaier". Première édition 1954. Bon état, usures au dos, numéro sur la couverture. Bon bloc. Pages du milieu lâches. - "De IJzeren Schelvis". Première édition 1954. Bon état, numéro sur la couverture. Bon bloc, pages du milieu lâches. - "De Snorrende Snor". Edition 1959. Bon état, rayures au dos de la couverture. Bon bloc. - « De Mottenvanger ». Première émission numéro 31, 1957. Bon état, légère usure du dos, petit coin de la quatrièm(..)No longer availableEstimate: € 270 / 300 -
#663Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.
Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,06 ct.No longer availableDim. 6,33 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#623Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.
Deux assiettes en faïence française du XVIIIe siècle et un encrier avec des pots amovibles.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75 / 90 -
#359Nicole Halsberghe“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Moine. Huile sur toile. Signée au crayon.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#19Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Un régulateur en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20OnsaEen 18 K geelgouden herenhorloge met lederen gedragen polsband. Gedateerd 21-07- 56.
Une montre pour homme en or jaune 18 kt avec un bracelet en cuir usé. En date du 21-07-56.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#522M. De Jongh“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120 / 180 -
#382“Skieër”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Opnieuw op te spannen.
"Skieur". Huile sur toile. Porte une signature. Toile à retendre.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#293Een paar houten ornamenten gesculpteerd in de vorm van artisjokken.
Une paire d'ornements en bois sculptés en forme d'artichauts.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#620Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.
Douze tasses et soucoupes en porcelaine coquille d'oeuf.No longer availableDim. H:5cmØ:12cmEstimate: € 60 / 80


