Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.
Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.

Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.

Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.
Dim. +/- 1285 g
SKU: 1904160139.
Category: Zilver.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #139
Estimate: € 550 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #199

    Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.

    Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.
    No longer available
    Dim. +/- 9876 g
    Estimate: € 4500 / 5500
  • #129

    “Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.

    “Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.
    No longer available
    Dim. +/- 713 g
    Estimate: € 320 / 380
  • #117

    Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.

    Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #93

    Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.

    Sac de soir à monture en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #251
    Mappin & Webb

    Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.

    Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #661

    Een verzamelmap met de officiële uitgaven van de eerste postzegels in vermeil.

    Portefeuille contenant des représentations des premières timbres postales en vermeil.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #191

    Twee zilveren kandelaars. Medio XXe eeuw. 830‰. +/- 720g.

    Deux candélabres en argent. Milieu du XXe siècle. 830‰. ± 720 g.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #159
    Tane

    Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.

    Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.
    No longer available
    Dim. +/- 2438 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #153

    Een zilveren miskelk met binnen vermeil.

    Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.
    No longer available
    Dim. 406,27 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.

    Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.
    No longer available
    Dim. +/- 2433 g
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #209

    Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.

    Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.
    No longer available
    Dim. +/- 10092 g
    Estimate: € 4500 / 5500
  • #338
    Delheid

    Een zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.

    Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #239

    Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.

    Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.
    No longer available
    Dim. +/- 605 g Bruto
    Estimate: € 250 / 300
  • #99

    Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.

    Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 1275,17 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #219

    Een bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.

    Bonbonnière en argent 800‰ de style Georgian.
    No longer available
    Dim. +/- 530 g
    Estimate: € 220 / 280
  • #229
    Tiffany & Co.

    Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.

    Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 64, 48 g
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #674
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #678
    Goebel

    “Herderinnetje met mandje”, “cadeau van een vriend” en “Vrolijke wandeling”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.

    “Bergère au panier”. “Cadeau d’un ami”. “Promenade joyeuse”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #600

    Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.

    Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #4

    Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.

    Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #377
    Val St. Lambert

    Twee vaasjes van geslepen kristal waarvan één kleurloos en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Deux petits vases en cristal taillé dont un incolore et un coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 23 en 20,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #461

    Een bol vaasje van paars glas en een onderzetter voor een fles van kleurloos kristal met een gesatineerd fruitdecor. Het eerste gemerkt Villeroy & Boch, het tweede Val St. Lambert.

    Petit vase sphérique en verre pourpre et un dessous de bouteille en cristal incolore à décor de fruits satiné. Le premier marqué Villeroy & Boch, l’autre Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #603

    Een bergère, een bergère-à-oreilles en een tweezitsbank van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Bergère, bergère-à-oreilles et canapé à deux places en bois doré de style Louis XV, recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #237

    “Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Colbert. Met gieterijmerk.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après un oeuvre de Colbert. Avec cachet de la fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227
    Charles Anfrie

    “Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.

    “Messager d’amour”. Statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 440 / 500
  • #692
    Maurice Seghers

    “Brug over het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Pont sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 47 x 68 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #352

    “Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.

    “Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    “Windhond”. Een beeld van groen gepatineerd zamak op een sokkel van graniet, albast en rood marmer. Jaren 30.

    “Lévrier”. Statuette en régule à patine verte sur socle en granite, albâtre et marbre rouge. Années 30.
    No longer available
    Dim. L 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More