Similar lots by type
-
#208Frans Van Immerseel“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300 / 500 -
#490Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#756Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180 / 240 -
#25Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80 / 150 -
#525Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#600Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#784Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250 / 350 -
#550Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#45Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200 / 250 -
#20Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40 / 80 -
#90S.T. Dupont ParisEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#14Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30 / 50 -
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#375Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#30Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#10Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120 / 150 -
#60Les must de CartierEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#5Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50 / 100 -
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120 / 150 -
#402Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#480Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#479Juan Miro“Compositie”. Litho. “Epreuve d’artiste” en draagt een handtekening buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Epreuve d’artiste et porte une signature hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#773Petrus Regout, MaastrichtEen cachepot op voetstuk van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot sur pied en faïence bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#363Een paar balustervormige lampenvoeten van verzilverd metaal met een sobere versiering van lauwerkransen. XIXe eeuw.
Paire de pieds de lampes balustres en métal argenté. Décor sobre de guirlandes de lauriers. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#597“De golfer”. Beeld van bruin gepatineerd brons.
“Le joueur de golfe”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#753Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70 / 90 -
#548Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.
Long vase en cuivre décoré d’arabesques.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#487Twee siervaasjes van meerkleurig porselein met een reliëfdecor van draken. Japans werk. Onderaan gemerkt.
Deux vase en porcelaine polychrome à décor de dragons en relief. Travail japonais. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#706Philip Avenell, FarnhamEen staande klok in eikenhouten kast. Het raderwerk gerestaureerd. Tijdperk George III.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement restauré. Epoque George III.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#500Chronomètre PhénixEen zilveren niello zakhorloge remontoir dubbele kast, genummerd, 800 ‰.
Remontoir en argent niellé à double boîtier. Numéroté et 800‰.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#484S. Mertens“Inkijk door een raam”. Ets. Gesigneerd, gedateerd ‘78 en genummerd 4/5.
“Vue par une fenêtre”. Eau-forte. Signée, datée ‘78 et numérotée 4/5.No longer availableDim. 54,5 x 42,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#652Johnny De Witte“Kantklosters te Brugge” en “Kantkloster en orgeldraaier te Brugge”. Twee litho’s. Gesigneerd, genummerd 25/100 en 66/100 en gedateerd ‘02 en ‘03 buiten de plaat.
“Dentellières à Bruges”. et “Dentellière et organiste à Bruges”. Deux lithographies. Signées, numérotées 25/100 et 66/100 et datées ‘02 et ‘03 hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#36Een bijzettafeltje in rococostijl van messing en onyx.
Socle de style rococo en laiton et à deux tablettes superposées en onyx.No longer availableDim. H 76 cmEstimate: € 30 / 40



