#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#45Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
#490Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
#550Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
#784Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
#25Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
#5Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
#10Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
#375Een lange moderne wandconsole.
#402Een opgezette jachttroffee van een reebok.
#14Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
#145Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
#480Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
#20Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
#206Een kofferbank in barokke stijl met opzet, versierd met jachtscènes in marquetterie met ivoren inlegwerk. XIXe eeuw.
Banc coffre de style baroque. Panneaux décorés de marqueterie. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 154 cmEstimate: € 400 / 600 -
#341Een lot porselein, bestaande uit drie beeldjes, waarvan twee onderaan gemerkt en een whiskyfles van Limoges. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een meisje met een ei aan toe.
Lot de porcelaines comprenant trois statuettes dont deux marquées sous la base et une bouteille à whisky de Limoges. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant une fille avec un oeuf.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#652Johnny De Witte“Kantklosters te Brugge” en “Kantkloster en orgeldraaier te Brugge”. Twee litho’s. Gesigneerd, genummerd 25/100 en 66/100 en gedateerd ‘02 en ‘03 buiten de plaat.
“Dentellières à Bruges”. et “Dentellière et organiste à Bruges”. Deux lithographies. Signées, numérotées 25/100 et 66/100 et datées ‘02 et ‘03 hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#455Twee gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
#413Een groot lot biscuit beeldjes waaronder één van Capodimonte.
#26Een Chinese salontafel met twee laden.
Table de salon chinoise à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Léon BruninPeriod: 1861-1949“De collectionneur”. Olieverf op geparketteerd paneel. Gesigneerd en “Anvers” linksboven.
“Le collectionneur”. Huile sur panneau parqueté. Signé et “Anvers” en haut à gauche.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#166Een eikenhouten bruidskast. Boven- en benedengordel versierd met gebeeldhouwde bloemen en bloemenkorven. Beide gemoulureerde deuren eveneens versierd met bloemen en koperbeslag. XIXde eeuw.
Armoire de mariage. Le haut et le bas aux fleurs sculptés et corbeilles de fleurs. Les deux portes moulurées également décorées de fleurs et aux serrures et charnières en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#415Zeven verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Sept différents gourmets dont deux aux pendentifs.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#451Een Guanyin van gesculpteerd jade.
Guanyin en jade sculpté.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 80 / 120