Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.

Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.

Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰.
SKU: 1904160740.
Category: Uncategorized.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #740
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #60
    Les must de Cartier

    Een vergulde aansteker in originele doos.

    Allumeur doré dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.

    Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,02 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #768

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.

    Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. B 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145

    Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.

    Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #14

    Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.

    Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #525

    Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.

    Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #90
    S.T. Dupont Paris

    Een vergulde aansteker in originele doos.

    Allumeur doré dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #30

    Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.

    Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #45

    Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.

    Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.
    No longer available
    Dim. 15,63 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #402

    Een opgezette jachttroffee van een reebok.

    Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #600

    Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.

    Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.

    Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,74 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #480

    Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.

    Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #440

    Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.

    Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #15

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Deux alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,64 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #208
    Frans Van Immerseel

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.
    No longer available
    Dim. 165 x 194 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #20

    Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.

    Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 40 / 80
  • #5

    Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.

    Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.
    No longer available
    Dim. 65,50 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #784

    Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.

    Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #550

    Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.

    Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #756

    Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.

    Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.

    Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. 26,77 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #490

    Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.

    Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #375

    Een lange moderne wandconsole.

    Longue console moderne en bois noirci.
    No longer available
    Dim. b: 250 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #543

    Een lot gebeeldhouwd ivoor bestaande uit een pauw en een netsuke in de vorm van een theaterspeler.

    Lot d’ivoires sculptés comprenant un paon et un netsuké en forme d’acteur de théâtre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 8,5 en 6,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #210

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en saffier met en gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 1,00 ct.
    No longer available
    Dim. 7,40 g
    Estimate: € 1000 / 1300
  • #444
    Van Hiel (?)

    “Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)

    “Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).
    No longer available
    Dim. 15,5 x 36,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #29

    Een koffie- en theeservies van wit en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffie- en theepot, een melkkannetje, een suikerpot en twaalf kopjes met schoteltjes. Eén kopje beschadigd. We voegen er een afwijkend kopje met schoteltje aan toe.

    Service à café et à thé en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Une tasse abîmée. Nous ajoutons une tasse et une soucoupe dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #159
    Tane

    Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.

    Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.
    No longer available
    Dim. +/- 2438 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #49

    Een lot van vier reproducties, waarvan twee naar Redouté, een olieverfschilderijtje en een lithografie met een spotprent.

    Lot de quatre reproductions dont deux d’après Redouté, une peinture et une litho à la caricature.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #348
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt.

    Grande coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 30,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181
    Emaux de Louvière

    “Zittend naakt”. Beeld van beige crackleware en gedeeltelijk versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. En “Naakt met sluier”. Beeld van beige crackleware en gedeeltelijk versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt (hoofd hersteld).

    “Nu assis”. Sculpture en crackleware beige partiellement décorée de fleurs polychromes. Marque sous la base. Et “nu voilé”, statuette en crackleware beige partiellement décorée de fleurs polychromes. marque sous la base (tête réparée).
    No longer available
    Dim. H 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #644
    Dordevie Miodrag

    “Kleurencompositie”. Acryl op papier. Gesigneerd.

    “Composition en couleurs”. Acrylique sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #158

    Een paar grote bewerkte obussen gedateerd 1914-18.

    Paire d’obus joliment décorés datés 1914-18.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #387

    Een staande klok met eikenhouten kast en een geelkoperen uurwerk. Omstreeks 1900.

    Horloge de vestibule en chêne et mouvement en laiton. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 223 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een vierdelig ‘nest of tables’ met gemarqueteerde bladen.

    Suite de quatre tables gigognes à tablettes en marqueterie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More